foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 23 únor 2017 09:23

Pythagoriáda - školní kolo

Napsal(a)

Dne 1.2.2017 proběhlo školní kolo Pythagoriády.

Mezi úspěšné řešitele patří z 5. ročníků - Marie Barčová, Anna Procházková, Petr Hruška a Filip Zajíček. Z 6. ročníků do okrensího kola postupují Valentýna Poulová a Karolína Poldová. Účast byla poměrně velká, přesto úspěšných řešitelů bylo relativně málo. I přesto všem soutěžícím za snahu děkujeme a úspěšným řešitelům držíme palce v okresním kole, které se bude konat 16.5.2017.

V příloze si můžete prohlédnout výsledkovou listninu a zadání i s řešením. Kdo má chuť, může si tak práci vyzkoušet. Zadání pro 8. ročníky doporučuji vyzkoušet i žákům devátých ročníků jako procvičení k přijímacím zkouškám.

Přečtěno: 1515 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace