foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 04 říjen 2016 10:12

Výlet 7.A - Praha – Freestyle centrum Kolbenka

Napsal(a)

Žáci 7. A vyrazili 21. 9. 2016 spolu s novým třídním učitelem J. Medkem na výlet do Prahy – do Freestyle centra Kolbenka.Společně jsme prožili příjemný den.

Děti se úžasně vyřádily na trampolínách, ukázaly své dovednosti a fyzickou zdatnost a také svou odvahu – ať již při učení nových věcí, jako např. salta vzad, tak při sjezdu na pneumatice (viz. videa pod článkem). Děkujeme instruktorům z centra Kolbenka za pomoc při učení nových triků. Dále bych rád děti pochválil za pohodové chování. Také děkujeme Barušce Panáčkové z 9. A, která pomohla s organizací. Na všechny zážitky budou děti jistě dlouho vzpomínat.

Přečtěno: 1154 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace