úterý, 27 listopad 2018 14:33

Florbalisté 6. - 7. třídy postoupili do okresního finále

23. listopadu se konalo okrskové kolo florbalistů 6. - 7. tříd. Naše škola byla v tříčlenné skupině, ze které postupovaly dvě nejlepší školy do finálové skupiny. V té jsme poté hráli se dvěma nejlepšími školami ze druhé skupiny.

V základní skupině jsme porazili vysoko Českou Kamenici a Březovku. Ve finálové skupině jsme si po výhře nad Komenčákem zaručili jistý postup společně s Kamenickou. Poslední zápas patřil právě postupujícím. Tento zápas nabídl nejlepší podívanou. Pohledný zápas skončil 1:0 pro Kamenickou, vítězný gól padnul v přesilovce. Finálové kolo proběhne 14.12.

„Tým předvedl velice dobré výkony. Z hráčů byla cítit velká energie a chuť během celého turnaje. Do finálového dne nás čeká ještě doladění několika detailů. Na ty máme nyní tři úterky. Ve finále se pak může stát cokoliv, ale již nyní jsem na kluky velice hrdý", dodal závěrem Štěpánek.

Sestava:

Lacina, Slánský, Duda, Tenkrát, Bok, Hruška, Macák, Huk, Králíček, Bartoš