^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Kroupa Martin

Kroupa Martin

čtvrtek, 24 listopad 2022 13:59

Okresní finále stolního tenisu 2022

V úterý 22. 11. se naši žáci zúčastnili okresního finále ve stolním tenise. Naše škola měla své zástupce ve všech čtyřech kategoriích. Nejlépe nakonec dopadla družstva mladších dívek a starších chlapců. Tyto týmy získaly stříbrné medaile. Zbylá dvě družstva obsadila čtvrtá místa. Děkujeme za reprezentaci školy.

čtvrtek, 03 listopad 2022 14:01

Halloweenské dopoledne v přípravné třídě

V pondělí 31. října jsme oslavili svátek Halloween. Kluci přišli v maskách, maminky upekly dobroty a párty mohla vypuknout. Plnili jsme různé úkoly, například jsme hledali rozdíly mezi dvěma strašidelnými obrázky, soutěžili jsme o nerychlejšího „bažiňáka“, zatancovali jsme si na strašidelné písničky. Vydlabali jsme si dýni a pak jsme šli na malou stezku odvahy na půdu naší školy. Nakonec jsme zhlédli několik kouzel, které si pro nás připravila paní učitelka. Moc jsme si to užili.

Jana Chmelová, Zdena Lipčáková

úterý, 11 říjen 2022 09:24

Okresní finále přespolního běhu

Na začátku října pořádala naše škola okresní finále v přespolním běhu. V konkurenci dalších 6 škol, dosáhli naši žáci výborných úspěchů. Družstva mladších chlapců i mladších dívek své kategorie vyhráli a postoupili do krajského finále. Obě družstva starších žáků a žákyň se umístila na stříbrných pozicích. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v krajském finále. 

čtvrtek, 22 září 2022 08:01

Sokol Raptor 2022

Dne 16. 9. se naši žáci zúčastnili překážkového závodu Sokol Raptor. Na trati dlouhé 2,7 kilometru na ně čekalo 14 překážek. Všichni naši žáci si s tratí poradili velmi dobře a vzorně reprezentovali naší školu. Individuálního úspěchu dosáhli chlapci. Vojta Forró byl ve své kategorii druhý a Antonín Kugler třetí. Děkujeme za reprezentaci naší školy.

úterý, 30 srpen 2022 08:16

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLNÍHO KLUBU

① PROVOZ ŠKOLNÍHO KLUBU

PO - PÁ       6:30 - 7:40, 11:40 – 16:20

Ranní příchod do školního klubu je možný pouze do 7:20!

Děti vchází do školního klubu bočním vchodem ze dvora – naše dopravní hřiště!

PLATBA

Částka za pobyt ve školním klubu a v zájmových kroužcích je ve školním roce 2022/2023 300 Kč    za celý školní rok.

Platba je automaticky po přihlášení do školního klubu odečtena z elektronické peněženky.

Děti nedoprovázíme na oběd.

Pokud nedorazí do školního klubu, nezodpovídáme za ně!

ODCHODY ZE ŠKOLNÍHO KLUBU

  1. a)Vyzvednutí rodičem – dítě může opustit školní klub kdykoliv po zazvonění rodiče na zvonek školního klubu.
  2. b)Samostatný odchoddítě může samostatně opustit školní klub v čase, který je uveden na zadní straně přihlášky. Pokud zde není uveden čas, odchází samostatně ze školního klubu dle jeho potřeby a zájmu (viz Vnitřní řád školního klubu ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín).

POZOR! Při samostatných odchodech dětí je třeba dodržovat půlhodinové odchodové intervaly (tzn. 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:20).

  • Rodiče, kteří si vyzvedávají své dítě, čekají vždy před školou! Jejich pohyb po škole bez předchozí domluvy je z bezpečnostních důvodů ZAKÁZÁN!
  • Pokud dítě po vyučování opustí prostor školy, není možné se do školního klubu vracet bez předchozí domluvy rodiče s paní  vychovatelkou.

④ PROSBA

Prosíme rodiče o poskytnutí věcné podpory. Nejvíce oceníme papírové kapesníky, šťávu, různé odměny a papíry na kreslení (mohou být z jedné strany potištěné).

 

Děkujeme.

                                                                                         Lenka Lajblová – vedoucí školního klubu

                                                                                                      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

středa, 22 červen 2022 11:22

Škola v přírodě v Heřmanicích

Hned ve druhém týdnu června vyjely druhé třídy do školy v přírodě. Areál v Heřmanicích byl k tomu jako stvořený. Skvělé ubytování, strava, hřiště, bazén, bowling. Všude kolem nás milí lidé. Stihli jsme i výlet na Malevil, prošli jsme zoo, zahráli si na prolézačkách, zhoupli se na houpačkách a postavili hned několik staveb z písku. I to počasí nám přálo. Zkrátka celé se to moc povedlo!

pátek, 17 červen 2022 09:15

Archimediáda 2022

V květnu proběhlo okresní finále olympiády ve fyzice v kategorii sedmých tříd. Naší školu úspěšně reprezentovali žákyně Anežka Žáčková a Míša Kubelková, které obsadily třetí a čtvrté místo. Gratulujeme ke krásnému výsledku.

úterý, 14 červen 2022 16:34

Dětský den ve 2. B

Děti oslavily svůj svátek letos netradičně. Na Smetanově nábřeží pro ně byla připravena prohlídka tažné lodě Beskydy, hrály si s uzly a lany. Poté jsme se všichni přesunuli na parník Bohemia, který s námi uskutečnil hodinovou jízdu po Labi. Slunce svítilo, vlny šplouchaly, pohoda.

Druhý den jsme si společně upekli palačinky s marmeládou, všichni byli moc šikovní. Den jsme oslavili ještě malým nanukem, prostě krása. Více takových pohodových dnů.

úterý, 24 květen 2022 09:35

Harry Potter

V úterý 17. května jsme s přípravnou třídou navštívili výstavu Harry Potter v Oblastním muzeu v Děčíně. Hned na začátku se nás ujal Hagrid, pan Sypěna, který nás výstavou provedl. Abychom se dostali expresem do Bradavic, museli jsme vyjmenovat několik postav z filmů o Harry Potterovi.

Pak nás Moudrý klobouk rozdělil do čtyř kolejí: Zmijozel, Nebelvír, Havraspár a Mrzimor. Po splnění dalších úkolů jsme si zahráli famfrpál.

Dopoledne strávené v Bradavicích se nám moc líbilo.

čtvrtek, 12 květen 2022 14:23

Okresní finále McDonald’s cupu 2022

Výběr žáků ze čtvrtých a pátých tříd si v okrskovém kole turnaje zajistili možnost startu na okresním finále. To se konalo 5. května v Markvarticích. Naši žáci se prezentovali výbornou hrou  během celého turnaje. Po zásluze obsadili druhé místo a odvezli si stříbrné medaile.

Sestava:

Mališ Ondřej, Podzimek David, Syrůček Vojtěch, Vlčko Marek, Seidl Viktor, Vohradník Ondřej, Štrobl Matěj, Svoboda Jan, Šklíbová Nela, Kuchař Jiří, Harych Jakub.

neděle, 08 květen 2022 13:24

Návštěva knihovny

V pátek, koncem dubna, se žáci 2. B konečně dostali na návštěvu Městské knihovny Děčín. Prohlédli si všechny prostory dětského oddělení, seznámili se s tvorbou vybraných spisovatelů, osahali si knihy.

Průvodcem jim byla jedna z paní knihovnic, která je zasvětila i do možnosti výpůjček.

Dětem se akce moc líbila a mnohé z nich se jistě do knihovny vrátí.

V pátek 29. dubna jsme se oblékli za čarodějnice a černokněžníky. Společně jsme si zatancovali na písničky o strašidlech, pak jsme plnili čarodějné úkoly. Také jsme vyráběli barevnou sopku. Nechyběly ani výborné dobroty od našich maminek. Moc děkujeme. Dopoledne se nám vydařilo.

pátek, 11 březen 2022 08:50

Drumbeny

Ve čtvrtek 3. března se přípravná třída zúčastnila úžasného workshopu pana Zdeňka Rollera – bubnování na drumbeny. Moc jsme si užili nejen bubnování afrických rytmů ale i variaci na píseň Jede, jede mašinka s rytmickým doprovodem.

8. března jsme zhlédli představení Velká pošťácká pohádka K. Čapka v Městském divadle Děčín v podání Libuščina divadla, které patří ke klasikám divadel věnujícím se dětem. Představení se nám moc líbilo.

pondělí, 28 únor 2022 09:25

MASOPUST

Dopolednem plným  soutěžení, hodování a tancování se druháci naučili, co je Masopust, jak se slavil dříve a co pro nás znamená dnes.

pondělí, 28 únor 2022 09:24

SPORTOVCI Z 2.A

Během zimních měsíců vyzkoušeli druháčci bruslení a plavání. Oboje bylo náročné, ale zvládli všechno. Statečně si odnosili i těžké batohy s veškerým vybavením na bruslení a nepotřebovali pomoc rodičů.

pátek, 14 leden 2022 09:41

PROSINCOVÉ SLAVENÍ

Po krásném začátku adventu v Zubrnicích jsme společně ve třídě přivítali Mikuláše, čerty a anděly, vánočně jsme si zasoutěžili a nedočkavě otevřeli dárky od Ježíška a v lednu jsme celé období ukončili svátkem Tří králů.

úterý, 04 leden 2022 09:45

Vánoce u druháků

Tak se děti konečně dočkaly. Do 2.B přiletěl ve středu se svojí nadílkou Ježíšek.

Dárek byl krásný, jak je vidět na fotografiích.

Ochutnali jsme všechno cukroví, zazpívali si koledy a už jen vydržet to čekání do pátku….

pátek, 17 prosinec 2021 09:11

Exkurze do IQlandie

Dne 16. 12. se žáci 7. A a 7. B zúčastnili exkurze do IQlandie v Liberci. Žáci si v centru prošli všechny expozice a hravou formou se seznámili s vědou a technikou.

pondělí, 13 prosinec 2021 10:16

Druháci na bruslích

Tak se nám listopad překulil v prosinec a pro žáky 2. B tak skončily lekce bruslení. Byli skvělí nejen trenéři, ale i všichni, kdo se na brusle postavili. Děti byly nadšené výukou, velmi se snažily a zdokonalily. Rodičům se jistě jejich děti na ledě také moc líbily. Dík patří všem, kteří nám pomohli tuto akci uskutečnit.

Abychom nelenošili, nazdobili jsme hned na začátku prosince perníčky i vánoční stromek. Tím jsme se naladili na blížící se Vánoce. V pátek se objevil Mikuláš s doprovodem, trochu zatrnulo i těm největším hrdinům. Děti mu zazpívaly, zarecitovaly a byly za to odměněny.

Teď už jen dopis Ježíškovi a může to vše vypuknout…

J.N.

úterý, 07 prosinec 2021 09:27

Mikuláš v přípravné třídě

V pátek 3. prosince k nám přišli dva Mikulášové v doprovodu andělů a čertů. Každý předškoláček musel říci Mikulášům básničku nebo zazpívat písničku. Jako odměnu dostal každý mikulášský pytlík se sladkostmi, ale nechyběly ani kousky uhlí. Nakonec jsme se společně vyfotili a někteří odvážlivci si sáhli na čerty a nechali si od nich pomazat obličej uhlím.

Děkujeme našim deváťákům, kteří si pro nás připravili krásné masky, a připomněli nám lidové tradice pochůzky čerta a Mikuláše.

Jana Chmelová

středa, 01 prosinec 2021 09:15

2. A v Zubrnicích

Advent v naší třídě jsme letos zahájili návštěvou skanzenu v Zubrnicích.
Na děti čekala spousta zajímavých informací, vánoční vyrábění a pečení.
Za okny poletoval sníh a na všechny tak dýchla vánoční atmosféra.

středa, 01 prosinec 2021 09:11

Jsem laskavec

Už 5 tříd naší školy se letos zapojilo do projektu " Jsem laskavec".
Děti namalovaly kamínky se vzkazy a roznesly je po městě. Třeba někomu
takový kamínek udělá radost. O tom, že stačí opravdu jen úsměv nebo
slušné pozdravení si děti povídaly se svými třídními učitelkami. Sedmáci
pak udělali ještě laskavost navíc - pomohli mladším spolužákům vzkazy na
kamínky napsat. Můžeme si jen přát, aby laskavost provázela většinu
všedních dní a abychom nikdo, malí ani velcí, na ni nezapomínali!

pátek, 19 listopad 2021 09:19

7. B pomáhá v ZOO

Dne 18. 11. třída 7. B pomáhala s úklidem spadaného listí v ZOO Děčín. Za necelé dvě hodiny práce jsme vyčistili výběh tapíra a domů odcházeli s pocitem dobře odvedené práce. Odměnou nám byli volné vstupenky do ZOO.

pondělí, 01 listopad 2021 09:35

Halloween v přípravné třídě

V úterý 26. října jsme si v přípravné třídě udělali zábavné dopoledne. Děti přišly v krásných maskách, maminky nám upekly výborné dobroty, nechyběl ani domácí mošt. Společně jsme si zatancovali na strašidelné písničky, soutěžili jsme v házení dýní (hadráků) na cíl a plnili další disciplíny. Dopoledne se nám vydařilo.

středa, 13 říjen 2021 13:23

Výlet školního klubu do Krásné Lípy

Ve čtvrtek 7. 10. 2021 navštívila část dětí z 5.A a 5.B se školním klubem Krásnou Lípu. V interaktivní expozici Domu Českého Švýcarska se děti prostřednictvím tematických listů vydávaly po stopách přírodovědců, umělců, archeologů i turistů a objevovaly krajinu Českého Švýcarska. Jejich samostatná práce byla doplněna výkladem lektora a zhlédnutím poutavého filmu o Českém Švýcarsku.

Výlet selíbil a těšíme se na další výpravu J

Lenka Lajblová

středa, 22 září 2021 12:59

Sokol Raptor 2021

Dne 17. 9. 2021 se konal závod Sokol Raptor, kterého se účastnili i žáci naší školy. Závod dlouhý 3,5 km startoval na nábřeží pod Tyršovým mostem a na jeho trase čekalo na závodníky kolem 20 překážek. V celkovém součtu obsadila naše škola krásné třetí místo a obhájila tak svou loňskou pozici. I v jednotlivých kategoriích dosáhli naši žáci hezkých úspěchů. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

pondělí, 20 září 2021 10:31

Čokoládovna

V pondělí 13. září vyrazili žáci 2. B do Šestajovic. Cílem byla místní čokoládovna. Děti se seznámily s výrobou čokolády, zkusily si vyrobit vlastní tabulku, užily si místní malé zoo. Exkurzi korunoval místní obchůdek a jeho nabídka. Výlet se opravdu podařil.

neděle, 19 září 2021 18:33

Čokoládovna Šestajovice

Na dlouho připravovaný a stále odkládaný výlet se konečně vypravili
druháci- a hned až za Prahu do Šestajovic, do malé rodinné čokoládovny.
Dozvěděli se jak a z čeho se čokoláda vyrábí a sami si zkusili tuto
dobrotu vyrobit.

pátek, 10 září 2021 10:43

Letní kurz 7. A

Ve dnech 16.-20. 8. 2021 jsme se po dlouhé době setkali tváří tvář a užili si týden plný znalostí a zážitků. V průběhu celého týdne nás provázela různá botanická terénní cvičení, kde jsme si opakovali jména stromů a bylin a seznámili se s účinky různých léčivek. Na odreagování jsme hráli míčové hry, při kterých se někteří výkonnostně překonali a překvapili nejen sebe. V úterý jsme zavítali do ústecké zoologické zahrady, kde pro nás byla připravena komentovaná prohlídka. Byli jsme zasvěceni do tajů živočišné říše aneb co se jen tak nedočteme. Ve středu jsme se vrhli na základy zlomků a přenesli je i do praxe. Odpoledne jsme si zpříjemnili turnajem v bowlingu. Čtvrtek byl ve znamení celodenního výletu v Labských pískovcích, kde jsme si řekli něco málo o geologickém vývoji. Trasa vedla přes Sněžník, kde někteří museli překonat svůj strach z výšek, do Tiských skal – lepší než hřiště… Poslední den jsme zakončili několika anglickými scénkami, kde hlavní roli hráli právě děti, přednáškou ze zdravovědy, kterou si vyzkoušely i na sobě. Odpoledne jsme navštívili děčínskou Nerv arénu.

Skvěle strávený čas, takže, doufejme, za rok zase!

úterý, 31 srpen 2021 10:22

Informace k provozu školního klubu

① PROVOZ ŠKOLNÍHO KLUBU

PO, ST, PÁ          6:30 - 7:40, 11:40 – 16:20

ÚT, ČT                  6:30 - 7:40, 12:35 – 16:20

Ranní příchod do školního klubu je možný pouze do 7:20!

Děti vchází do školního klubu bočním vchodem ze dvora – nyní nové dopravní hřiště!

Po skončení provozní doby školního klubu (16:20) škola nad dětmi již dozor nevykonává!

PLATBA

Částka za pobyt ve školním klubu a v zájmových kroužcích je ve školním roce 2021/2022 200 Kč    za celý školní rok.

Platba je automaticky po přihlášení do školního klubu odečtena z elektronické peněženky.

ODCHODY ZE ŠKOLNÍHO KLUBU

  1. a)Vyzvednutí rodičem – dítě může opustit školní klub kdykoliv po zazvonění rodiče na zvonek školního klubu.
  2. b)Samostatný odchoddítě může samostatně opustit školní klub v čase, který je uveden na zadní straně přihlášky. Pokud zde není uveden čas, odchází samostatně ze školního klubu dle jeho potřeby a zájmu (viz Vnitřní rád školního klubu ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín).

POZOR! Při samostatných odchodech dětí je třeba dodržovat půlhodinové odchodové intervaly (tzn. 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:20).

Samostatné odchody mimo tuto vyhrazenou dobu NEJSOU vedením školy z bezpečnostních důvodů povoleny!

  • Rodiče, kteří si vyzvedávají své dítě, čekají vždy před školou! Jejich pohyb po škole bez předchozí domluvy je z bezpečnostních důvodů ZAKÁZÁN!
  • Pokud dítě po vyučování opustí prostor školy, není možné se do školního klubu vracet bez předchozí domluvy rodiče s vychovatelkou!

④ PROSBA

Prosíme rodiče o poskytnutí věcné podpory. Nejvíce oceníme papírové kapesníky, šťávu, různé odměny a papíry na kreslení (mohou být z jedné strany potištěné).

Děkujeme!

pondělí, 30 srpen 2021 10:42

Letní kemp 4. A a 6. B

Ke konci letních prázdnin se někteří žáci našich tříd zúčastnili letního kempu. V průběhu jsme navštívili plno zajímavých míst a památek, podívali jsme se do ústeckého muzea, prošli jsme si i kousek NP České Švýcarsko. Nechyběly ani hry, kterými jsme si krátili naše cesty a samozřejmě i zábava, ať už na bowlingu či v hernách.

Kemp jsme si všichni užili, počasí nám přálo a my si díky tomu zpestřili zbytek léta. J

V týdnu 16-20.srpna se uskutečnil jeden z letních kempů při naší ZŠ. Ten pod vedením Tomáše Štěpánka a Kláry Prajsové se nesl ve zmanení zeměpisného poznávání Děčína a sportování. Během pěti dnů se děti naučili o historii i současnosti Děčína a také si pořádně zadováděli a zasportovali. Sportování patřilo část dopoledne, kde jsme soutěžili v netradičních a hlavně teambuldingových hrách. Odpoledne patřilo výletům např do Nerf arény, Jump Parku, S -centra, bazénu nebo ZOO. Týden tak s nabitým programem uběhl jako voda.

úterý, 29 červen 2021 15:43

Výlety 6.B

Na konci školního roku podnikli žáci 6.B dva výlety. První z nich byl turistický výlet po hřebenech labského údolí do obce Arnoltice. Zde jsme se vykoupali v přírodním biotopu Nový Svět. Na dalším výletě jsme strávili slunečný den koupáním v aquaparku Staré Splavy.

úterý, 29 červen 2021 15:40

DEN DĚTÍ

Den dětí jsme letos slavili jen spolu ve třídě. Vyučovací hodiny se nám změnily na pohádkovou, bonbónovou, popcornovou a dárečkovou. I přes všechny coronavirové překážky jsme si den užili! Když se zmírnila hygienická opatření dostaly děti ještě jeden dárek-nafukovací hrad.

úterý, 29 červen 2021 15:38

VÝLET DO MÝDLÁRNY v RŮŽOVÉ

10. června se prvňáčci vydali na svůj první společný výlet. Cestu linkovým autobusem a návštěvu mýdlárny s výrobou dárečků zvládli na 1 !!

úterý, 29 červen 2021 15:35

MOJE MAMINKA

V pátek 6. května jsme si připomněli, že budou mít maminky svátek. Povídali jsme si o tom, jaké naše maminky jsou, co mají rády, co rády dělají a vyrobili jsme jim malý dáreček.

úterý, 29 červen 2021 15:31

JÍME ZDRAVĚ

Celé jedno dopoledne jsme věnovali zdravé stravě. Žáci se seznámili se zásadami správné životosprávy , osvojili si zásady zdravé stravy a pitného režimu.

neděle, 20 červen 2021 11:15

Skákací hrad

Dne 17.6. 2021 bylo pro děti z prvního stupně připraveno velké nafouknuté překvapení v podobě dvou skluzavek na velkém hřišti.

 
Od ranních hodin se postupně vystřídaly všechny třídy, které si užily téměř hodinové skotačení.
 
Všichni to rozjeli ve velké parádě i přes vysoké teploty a užili si to až do poslední chvíle.
 
Děti si tak odnášely domů úsměv na tváři, propocené oblečení, spálené končetiny a spařené obličejíčky :D.
 
Takové překvápko každý ocenil a byla to tedy parádní jízda!
pondělí, 04 leden 2021 10:25

Roušky nám nevadí

Ať se děje, co se děje, v naší třídě se chceme nejen učit, ale taky se smát. A tak nám ani roušky nezabránily, abychom si v jeden pátek udělali „ den s ježečkem“, kdy jsme plnili podzimní úkoly, pak se naše třída proměnila v „ čertí školu“, kdy nejen žáci, ale také čertíci a čertice plnili zapeklité úkoly a poslední den před odchodem na vánoční prázdniny jsme už tradičně proměnili ve slavnostní – čtení, psaní, počítání, vyrábění- všechno už vonělo Vánocemi a po pohádce zazvonil zvoneček a pod stromečkem našel každý prvňáček malý dárek.

čtvrtek, 08 říjen 2020 14:06

JABLÍČKOVÝ DEN v 1.A

Povídání a čtení o jablíčkách, jablíčková matematika, jablíčkové tvoření, jablíčková tiskátka i jablíčková pochoutka=štrůdl – to bylo jablíčkové pondělní učení v naší třídě.

pondělí, 14 září 2020 13:23

Sokol Raptor 2020

Sokol Raptor 2020

V pátek 11.9. se naši žáci zúčastnili závodu Sokol Raptor. Na trati dlouhé 2 km museli překonat 15 překážek. Všem patří pochvala za velmi dobrou reprezentaci naši školy. V celkovém hodnocení obsadili naši žáci třetí místo.

Výsledky jednotlivců:

6. třída chlapci – Alexej Lažanský – 6. místo

6. třída dívky – Anežka Žáčková – 4. místo

7. třída chlapci – Antonín Kugler – 1. místo

7. třída dívky – Veronika Picková – 2. místo

8. třída chlapci – Vojta Duda – 3. místo

8. třída dívky – Anežka Nováková – 4. místo

pondělí, 31 srpen 2020 08:45

Školní klub

První školní den, 1. 9. 2020, je školní klub otevřen od  6:30 do 7:40 a poté po ukončení výuky od 8:45 do 16:20.


Děti ráno vchází do budovy hlavním vchodem a při vyzvedávání dětí je nutno zavolat na tel. číslo 778 534 792.


Kontaktní telefon školního klubu - 778 534 792.

čtvrtek, 12 prosinec 2019 13:52

Mikuláš na ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

5.12.2019 navštívil naší školu Mikuláš s čerty a anděly. Nahlédl do  většiny tříd, kde hodné obdaroval a zlobivé postrašil. 

čtvrtek, 31 říjen 2019 13:55

Běh republiky

Dne 28.10.2019 se naši žáci zúčastnili běhu na počest výročí republiky, který pořádal Sokol Děčín. Na trati dlouhé 1km si nejlépe vedli chlapci z 9.A. Adam Rychtecký celý závod vyhrál a Petr Jindra doběhl na 4. místě. Všem děkujeme za účast i za vzornou reprezentaci naší školy.

úterý, 24 září 2019 11:00

Okresní finále přespolního běhu

Dne 18. 9. 2019 pořádala naše škola okresní finále přespolního běhu. Celkem 216 žáků ze škol v Děčíně a okolí soupeřilo ve 4 kategoriích. Z našich týmů se nejvíce dařilo chlapcům z 9 třídy, kteří obsadili krásné druhé místo. Za výbornou reprezentaci školy děkujeme.

pátek, 14 červen 2019 08:17

Olympiáda základních škol 2019

V pondělí 10.6.2019 se konal další ročník Olympiády základních škol v Aquaparku v Děčíně. Soutěžilo se v plavání, fotbale, volejbale, streetbale a opičí dráze. Ve všech kategoriích i disciplínách naši žáci výborně reprezentovali a po zásluze obsadili 3. místo.

Všem zúčastněným patří velká pochvala.

Ve čtvrtek 21.3. podnikly děti "cestu kolem světa"  se  Zdeňkem Rollerem a jeho úžasnými rytmy, které si společně zahrály na drumbeny a kachony.

pondělí, 25 únor 2019 08:14

Návštěva

Ve čtvrtek 14.února vyrazili žáci 4.C na návštěvu. Kam? Jejich cílem byl Magistrát města Děčína.

Měli tak možnost se seznámit s provozem, s jednotlivými odbory, se zaměstnanci. Po celou dobu se jim věnovala p. Silvarová, které patří dík za to, jak vše dětem vysvětlila a byla trpělivá a vstřícná k jejich dotazům.

Děti měly možnost nakouknout i do prostor MP Děčín, kde se seznámily s kamerovým systémem, s jeho úlohou a dále prací policistů v tomto oddělení.

Děti pak provedly hodnocení celé exkurze a vesměs všichni se shodli, že to byl zajímavě pojatý čas a přinesl jim hodně nových informací. A tak to má být , a proto si nachystáme brzy již něco dalšího k poznávání.

středa, 30 leden 2019 07:41

Soutěž v počítačové gramotnosti

Soutěže v počítačové gramotnosti, která se konala na Evropské obchodní akademii v Děčíně, se zúčastnila i dvojice z naší školy. Tým ve složení Jan Štverák a Jakub Mujabašič obsadil krásné druhé místo. Na zlato chybělo naší dvojici pouze půl bodu. Oba žáci ukázali, že v práci na počítači patří mezi nejlepší. K úspěchu gratulujeme.

úterý, 27 listopad 2018 08:25

Náš postup do finále zastaven

Ve čtvrtek 22. 11. nás čekaly dva zásadní zápasy o postup mezi nejlepší 4 školní týmy Jr. NBA League v celé České republice. Pro štěstí jsme s sebou vzali školního maskota – klokana.

První zápas byl velmi vyrovnaný a s výhrou o dva body jsme postoupili do užšího finále. V něm jsme se utkali s týmem Brandýsa nad Labem, s kterým jsme svedli urputný boj, ale prohráli jsme o 5 bodů.

Dostali jsme se nejdále ze všech děčínských škol v této soutěži. Odměnou pro naše baskeťáky bude jejich vystoupení a autogramiáda 1. prosince na Mírovém náměstí ve 13 hodin.

ZačátekPředchozí12DalšíKonec
Strana 1 z 2

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace