foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Lenka Divišová

Lenka Divišová

neděle, 04 únor 2024 20:47

Prosluněný lyžařský kurz v Rakousku

Na konci ledna jsme s dětmi vyjeli do Rakouska na lyžařský kurz. Byli jsme ubytováni ve vesničce Lavant, poblíž města Lienz. Po dlouhé cestě jsme se ubytovali, navečeřeli, děti byly poučeny o bezpečnosti a při kontrole večerky už některé děti spaly.

Za nádherného slunečného počasí, které nás provázelo po celý pobyt, jsme strávili čtyři krásné dny na svazích horského střediska Zettersfeld v oblasti Lienzer Dolomiten. Lyžaři a snowboardisté zde mají k dispozici 21 km sjezdovek. Zimní sportovní oblast leží v nadmořské výšce 1 660 - 2 278 m.

pondělí, 04 prosinec 2023 20:40

Naše dívky opět zazářily v přehazované

Ve velké konkurenci deseti škol vybojovaly naše dívky ve složení Francesca Adamsonová, Kateřina Králová, Aneta Mocová, Sára Horáková, Barbora Klierová, Viktorie Tschakertová, Evelína Zárubová a Kateřina Ženíšková krásné 3. místo. Letos byly výkony týmů velmi vyrovnané a každý zápas, kterých bylo šest, stál spoustu fyzických i psychických sil. Poslední souboj o třetí místo byl vítězný a radost tedy byla obrovská.

Moc gratulujeme a děkujeme dívkám za výbornou reprezentaci školy.

úterý, 31 říjen 2023 10:17

Přírodovědný klokan

V polovině října proběhla na naší škole soutěž Přírodovědný klokan, která je určena pro žáky 8. a 9. tříd. Soutěžícím byl zadán jednorázový test, který obsahoval 24 úloh a na jeho řešení měli 40 minut.

Soutěže se zúčastnilo 58 žáků a nejúspěšnějšími řešiteli se stali:

Natálie Komová (9. B) a Tomáš Truněček (9. C). Oba shodně získali 63 bodů.

Třetí místo patří Emě Linhartové (9. C).

Vítězům gratulujeme a výsledky všech našich dětí posíláme ke zpracování statistik pro celou Českou republiku, které probíhá v Olomouci.

neděle, 21 květen 2023 14:38

Mistři italské renesance a naši sedmáci

V pátek 28. 4. vyjely třídy 7. A a 7. B na výlet do Prahy. Nejdříve jsme navštívili výstavu pod názvem Mistři renesance v galerii Mánes. Na čtyřiceti obrazech a jedné soše jsme mohli obdivovat umění čtyř nejvýraznějších a nejznámějších mistrů malířů italské renesance, kterými jsou Leonardo da Vinci, Michelangelo Buonarroti, Sandro Botticelli a Raffael Santi. Po vyplnění pracovních listů nám vyšla tajenka, která v sobě ukrývala nádherné italské město, ve kterém všichni tito umělci působili. Byla to Florencie. Díky mecenášství rodiny de‘ Medici tam měli nejen výše zmínění umělci ty nejlepší podmínky pro svoji tvorbu. Další zastávkou bylo Muzeum fantastických iluzí. Krásné fotky si můžete prohlédnout v příloze.

úterý, 20 prosinec 2022 12:40

Stříbrný pohár z přehazované

V prosinci se družstvo mladších dívek zúčastnilo okresního finále v přehazované dívek. Ve velké konkurenci dalších dvanácti škol dívky vybojovaly krásné druhé místo dělené se ZŠ Komenského. Zajímavé je, že vítězné družstvo dívky ve vzájemném duelu porazily. Vzhledem k tomu, že jsme první zápas velmi těsně prohrály, byl další úspěšný postup v soutěži o to radostnější. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Málková Anastázie 7. A

Divišová Adéla 7. A

Kolibová Natálie 7. A

Trabalková Karin 7. B

Adamsonová Francesca 6. A

Mocová Aneta 6. A

Králová Kateřina 6. A

Vítězstvím v okresním kole v přespolním běhu si družstva mladších žákyň a mladších žáků vybojovala účast v krajském kole, které se konalo 13. října v Ústí nad Labem. Dívky obsadily páté místo a chlapci v konkurenci dalších sedmi škol vybojovali stříbrné medaile. K tomuto velkému úspěchu gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Michaela Drmlová, Rozálie Bromová, Natálie Kolibová, Aneta Mocová, Franceska Adamsonová

Vojtěch Forró, Jakub Svoboda, Radek Böhme, Lukáš Malát, František Málek, Jáchym Libich

čtvrtek, 05 květen 2022 12:29

Sedm výher přineslo zlato v přehazované

Na začátku turnaje jsme si vylosovaly šťastnou sedmičku a ta nás dovedla až ke zlatu. Ve velké konkurenci jedenácti týmů vybojovalo družstvo mladších žákyň ve složení Anežka Žáčková, Viktorie Šímová, Adéla Divišová, Amálie Albrechtová, Laura Prachová, Karin Borovičková a Lada Dropková zlaté medaile v okresním turnaji v přehazované, který proběhl ve čtvrtek 21. dubna na ZŠ Březová.

Družstva byla rozdělena do dvou skupin po šesti. Všech pět týmů ze skupiny naše dívky porazily a postoupily z prvního místa do finálových bojů nejlepších čtyř týmů turnaje. V boji o finále se utkaly se ZŠ Varnsdorf. K naší obrovské radosti jsme tento obávaný tým porazily a čekaly, kdo bude druhým finalistou. Čekal na nás tým ze ZŠ Komenského. Ze začátku jsme se přetahovaly o každý bod, ale potom naše dívky předvedly neskutečnou bojovnost a zároveň zachovaly klid, nezalekly se velmi silného soupeře a jednoznačně vyhrály.

Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

neděle, 17 listopad 2019 12:38

8. A také přiložila ruku k dílu

Za krásného podzimního počasí jsme vyrazili do ZOO Děčín, kde jsme dostali za úkol shrabat úsek kolem dětského hřiště. Děti se velmi aktivně a s velkým nasazením pustily do práce a po příchodu paní průvodkyně byly opakovaně chváleny za odvedenou práci. Byla jsem na ně velmi pyšná. Volné vstupenky se děti rozhodly věnovat mladším spolužákům. Po práci jsme si prošli ZOO a strávili tak příjemné páteční dopoledne.

neděle, 17 listopad 2019 12:26

8. A v České národní bance

V pátek 8. listopadu 2019 jsme se zúčastnili exkurze do expozice České národní banky „Lidé a peníze“, kde jsou v prostorách historického trezoru v budově ČNB shromážděny významné exponáty týkající se vývoje platidel a peněz od dob jejich počátků až do současnosti. Shlédli jsme dokument o historii ČNB, zkoušeli poznat padělané bankovky, potěžkali zlatou cihlu, viděli druhou největší minci na světě, která je z pravého zlata a váží 130 Kg. Největší je v Austrálii o váze jedné tuny. Na konci si děti zasoutěžily o 2 balíčky, ve kterých byly skartovány bankovky v hodnotě 80 000 Kč. Jedna z otázek zněla: Kolik je součet všech druhů bankovek a mincí České republiky? Tak kolik? J

pondělí, 23 září 2019 10:35

8. A v Grumbachu (Německo)

Žáci 8. A se zúčastnili ve dnech 9. 9. – 11. 9. 2019 vzdělávacího programu Aeromontana – Všechno přichází z dolů.

Program zajistil partner Erzgebirgsverein e.V z Annabergu v rámci projektu Ad Fontes -  K pramenům.

Hornictví po staletí ovlivňovalo život lidí a jejich okolí v Krušných horách, proto se žáci vydali do odkrytých dolů, hald, vstupů do štol, podzemních chodeb a cáchoven, aby poznali staré techniky a stroje. Vyrobili si dřevěný vodní mlýn, rýžovali zlato, navštívili štolu v krásném historickém městě Annabergu a poznávali přírodu v okolí zmíněného města. Večer si opekli sladké těsto, protože naši průvodci byli vegetariáni, a také si prošli kus lesa při noční hře.

Výjezd byl uskutečněn v rámci česko-německého vzdělávacího projektu AD FONTES realizovaného v rámci programu Interreg V A „Ahoj sousede – Hallo Nachbar“, který je financován Evropskou unií prostřednictvím Evropského fondu pro regionální rozvoj.

 

neděle, 24 březen 2019 22:59

Postup do krajského kola v gymnastice!

Postup do krajského kola v gymnastice, které se koná 27. března v Ústí nad Labem vybojovalo družstvo starších dívek a starších chlapců. Mladší žákyně skončily ve velké konkurenci na druhém místě.

V soutěži jednotlivců byla v mladších žákyních nejúspěšnější Hana Hašková, která získala bronzovou medaili. V kategorii starších žákyň skončila na druhém místě o pouhou jednu desetinu bodu Táňa Toušková.

V kategorii starších chlapců vyhrál Filip Chovanec a Břetislav Šváb obsadil krásné třetí místo.

Mladší žákyně : Hana Hašková, Nela Podařilová, Stela Libichová, Viktorie Budianu, Aneta Ševčíková, Eliška Švarcová, Anna Kurelová, Anna Hodboďová

Starší žákyně : Táňa Toušková, Anna Libichová, Hana Mrázková, Nikola Rusnáková, Anja Ernekerová, Kristýna Kulišová

Starší žáci : Filip Chovanec, Břetislav Šváb, Matěj Hollmann

Všem reprezentantům naší školy gratulujeme a přejeme hodně štěstí v krajském kole!!!

Ve čtvrtek 14. 2. se družstvo dívek z naší školy ve složení Eliška Seilerová, Anna Procházková, Barbora Zelená, Barbora Toncarová, Renata Žáková, Kristýna Škodová, Anna Libichová, Anna Kuglerová a Alena Schmidtová zúčastnilo okresního finále v basketbalu. Soutěž se konala ve sportovní hale v Maroldově ulici v Děčíně a dívky vybojovaly krásné 3. místo, když v posledním souboji porazily družstvo dívek z Gymnázia Děčín. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

pondělí, 04 únor 2019 19:42

Turnaj "O zlatý míč" v přehazované

28. 1. se konal školní turnaj v přehazované. Každá třída z druhého stupně vybrala ze svých řad tři dívky a tři chlapce, kteří reprezentovali svoji třídu. Soutěž byla rozdělena na dvě kategorie. V mladší kategorii byly šesté a sedmé třídy, ve starší osmé a deváté třídy.

7. A se podařilo porazit všechny soupeře a získala tak první místo, druhou příčku obsadila 7. B, na třetím místě skončila 6. A.

Ve starší kategorii byla nejúspěšnější 9. A, druzí byli žáci z 9. B a třetí místo obsadili žáci z 8. A.

Po konci turnaje proběhla ještě spousta přátelských utkání, ať už odvetných nebo napříč kategoriemi.

čtvrtek, 27 prosinec 2018 21:16

7. A poznávala výrobu skla a porcelánu

Žáci 7. A navštívili porcelánku v Dubí a sklárnu v Novém Boru. Součástí obou prohlídek byl odborný výklad. Žáci zhlédli ukázky výroby skla i ručního zdobení porcelánu, navštívili muzea obou výroben a v Dubí si ozdobili hrníček dle vlastní fantazie. Obě prohlídky mohou být inspirací při volbě studia po základní škole.

Velkého úspěchu dosáhlo družstvo mladších žákyň ve složení Pavlína Kadlecová, Zuzana Toncarová, Denisa Stránská, Nela Podařilová, Nela Kouřilová, Michaela Forró, Stela Libichová, Anežka Nováková, které vybojovalo v konkurenci dvanácti týmů krásné 2. místo v okresním přeboru v přehazované.


Dívkám patří velké poděkování za bojovnost, velké nasazení při hře a výbornou reprezentaci školy!

čtvrtek, 20 září 2018 21:21

Výlet 7.A do Zoo Praha

V pondělí 17. září vyjela 7. A za poznáním do Zoo Praha. Každé pondělí je v rámci akce Happy Mondays snížené vstupné pro děti. Využili jsme nabídky projít si všechny pavilony primátů s průvodcem. Během prohlídky jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí i o ostatních zvířatech, která jsme míjeli. Bohužel nebylo možné prohlédnout si během naší návštěvy všechna zvířata, která by nás zajímala, proto se do Zoo Praha někdy rádi vrátíme.

 

Přestože se může zdát, že návštěva Prahy za účelem rozšíření školní výuky bude nuda, přesvědčili jsme se na vlastní kůži, že to tak vůbec nemusí být. Poté co jsme absolvovali prohlídku expozice v prostorách kláštera Řádu křížovníků s červenou hvězdou u Karlova mostu, nasedli jsme na krásnou loď, která nás svezla po Vltavě kolem Karlova mostu a Pražskými Benátkami (Čertovkou). Během plavby jsme dostali i nápoj a nanuk, což bylo velmi příjemné překvapení.

neděle, 26 srpen 2018 15:01

Minigolf a výlet do Jánské (6. A)

Poslední dva dny školy před vysvědčením jsme strávili mimo školní lavice. Ve středu jsme si zašli zahrát minigolf do S-centra v Děčíně a ve čtvrtek jsme se vydali vlakem do Jánské, kde jsme si prošli prostory bývalé podzemní továrny Rabštejn, které byly používány nacistickým Německem k výrobě válečných letadel. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací, prohlédli si dochované materiály a používané nástroje. Na závěr pro nás pan průvodce připravil hru v temných chodbách továrny, takže jsme končili s úsměvem.

V úterý 28. 11. se družstvo žákyň naší školy ve složení Kristýna Škodová, Anna Libichová, Ema Mlatečková, Klára Tupcová, Nikola  Rusnáková, Viktorie Špringerová, Barbora Zelená a Anička Procházková zúčastnilo okresního kola v přehazované dívek, které se konalo na ZŠ  Březová. Jedenáct přihlášených družstev bylo rozděleno do tří skupin. Dívky postoupily po třech vyhraných zápasech ve své skupině z prvního místa do finálové skupiny společně se ZŠ Želenice a ZŠ Boletice. Poté, co porazily oba týmy, získaly zcela zaslouženě zlaté medaile a postup do krajského kola.

Dívkám patří velké poděkování za bojovnost, velké nasazení při hře a výbornou reprezentaci školy!

pondělí, 06 listopad 2017 21:12

Nabídka lyžařského kurzu 2018

Kde: Penzion Zelený Mlýn – Žacléř – Prkenný Důl (http://www.zelenymlyn.com/cz/)

Termín: 8. 1. – 13. 1. 2018

Cena: 5200 Kč (zálohu 2200 Kč je nutno zaplatit do pátku 17. 11. 2017,

č.ú. 78-5247870297/0100, do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, Hory-jméno dítěte).

V ceně: ubytování s plnou penzí /snídaně bufet/, skipas, doprava autobusem.

Ubytování: všechny pokoje se sociálním zařízením, TV, Wi-Fi. Strava začíná obědem a končí snídaní.

Skiareál: 100m od pensionu, 1km pod městem Žacléř, 3 lyžařské vleky a upravené sjezdovky všech obtížností. Více na www.skizacler.com.

Kontakty:

Lenka Divišová - 602 181 988

Uzávěrka přihlášek: 13. 11. 2017

Ve středu 25. 9. 2017 se konalo okresní kolo v přespolním běhu, které již tradičně pořádá naše škola. Družstva mladších i starších dívek se i přes krásná individuální umístění, po součtu časů celého družstva, umístila na neoblíbených čtvrtých místech, což je ale vzhledem k osmi zúčastněným týmům stále lepší polovina startovního pole.

sobota, 13 květen 2017 22:14

9. A na Lipně

V prvním květnovém týdnu jsme strávili krásné čtyři dny v Lipně nad Vltavou a v jeho blízkém okolí. Byli jsme ubytovaní v Chatě Lanovka, kde jsme měli vše jako na dlani. Protože předpověď na další dny nebyla úplně příznivá, využili jsme slunečného počasí a hned v den příjezdu jsme vyjeli lanovkou na Stezku v korunách stromů, odkud je nádherný výhled na celou vodní nádrž Lipno a krásnou přírodu kolem. Ve středu dopoledne jsme se svezli na bobové dráze a odpoledne se vykoupali v místním Aquaparku. Čtvrtek patřil výletu do Českého Krumlova, prohlídce zámku a zámeckých zahrad, projížďce po Vltavě na vorech a procházce uličkami tohoto překrásného města. Počasí nám nakonec přálo a přispělo k nezapomenutelným zážitkům.

Družstvo dívek ve složení Tereza Rádlová, Adéla Pechancová, Taťána Toušková a Nela Honová se po nelehkém průběhu soutěže svými výkony probojovalodo republikového finále, které se bude konat 8. dubna v Praze.  Každá z dívek soutěžila v trojboji, který zahrnuje přeskok, bradla a akrobatickou sestavu na prostných. Po součtu všech bodů dívky obsadily nádherné druhé místo a odvezly si tedy stříbrné medaile. Táňa Toušková zazářila i v soutěži jednotlivkyň, kde obsadila krásné 3. místo.

.Vítězkám gratulujeme a přejeme hodně štěstí v Praze!!!

Při vyhlašování výsledků a předávání medailí byla naše škola jmenována suverénně nejčastěji. Zlaté medaile v soutěži družstev si odnesli mladší žákyně, starší žákyně i mladší žáciStarší žáci skončili na druhém místě.

Táňa Toušková a Tereza Rádlová vybojovaly zlaté medaile i v soutěži jednotlivkyň.  Adéla Pechancová obsadila ve velké konkurenci 2. místo. Těsně pod stupni vítězů skončila Nela Honová.

V kategorii chlapců byl nejúspěšnější Filip Chovanec, který skončil v soutěži jednotlivců na 3. místě.

Postup do krajského kola, které se bude konat 27. března v Ústí nad Labem, si svými propracovanými a pečlivě natrénovanými sestavami vybojovaly dívky: Tereza Rádlová, Adéla Pechancová, Táňa Toušková a Nela Honová.

Mladší žákyně : Táňa Toušková, Nela Honová, Anna Libichová, Viktorie Špringerová, Nikola Rusnáková, Rozálie Fialová

Starší žákyně : Terezá Rádlová, Adéla Pechancová, Adelaide Barsella, Anna Nováková

Mladší žáci : Filip Chovanec, Břetislav Šváb, Matěj Holman

Starší žáci : František Horáček, Saša Rauscher, Adam Zontág, Michal Mansfeld

Všem zúčastněným gratulujeme a dívkám přejeme hodně štěstí v krajském kole!!!

sobota, 11 březen 2017 18:54

Školní kolo biologické olympiády

Úkolem účastníků biologické olympiády bylo odpovědět na 30 testových otázek a dále pak určit podle obrázku 15 živočichů a 15 rostlin. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. Kategorie C zahrnuje žáky z osmých a devátých tříd a kategorie D je určena pro žáky šestých a sedmých tříd.

Vybraní žáci byli s paní učitelkou Lídou Svobodovou pozorovat přírodniny v lesoparku.

Kategorie C : Petra Bartošová, Renata Zelenková, Barbora Kroupová

Kategorie D : Kristýna Matajová, Barbora Toncarová, Viktorie Špringerová, Kristýna Škodová, Adéla Hulbachová, Eliška Seilerová, Hana Nguyen Thuy Hang, Michaela Mazačová, Jan Bok a Daniel Plecitý

Nejvíce bodů získali a do okresního kola postoupili : Petra Bartošová, Bára Toncarová a Daniel Plecitý

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v okresním kole!

neděle, 22 leden 2017 20:58

Lyžařský kurz v Prkenném Dole

Druhý lednový týden jsme strávili se skupinou 27 dětí ve Ski areálu Žacléř – Prkenný Důl. Byli jsme ubytovaní v krásném penzionu Zelený Mlýn. V den příjezdu jsme po obědě vyrazili na svah, který jsme měli až do pátku prakticky jen pro sebe, což bylo velmi příjemné. Po odpoledním lyžování jsme chodili na večerní procházky po okolí nebo si krátili čas hraním si ve sněhu.  Ve středu si všechny děti vyzkoušely jízdu na běžkách, které jim daly zabrat, přesto jim zbyly síly na večerní diskotéku.

Páteční dopoledne patřilo závodům.

Slalom na lyžích – dívky :              1. místo Anna Kuglerová

                                                    2. místo Tereza Křesálková

                                                    3. místo Bára Zelená

Slalom na lyžích – chlapci :            1. místo Dan Bříza

                                                    2. místo Vojta Zamykal

                                                    3.  místo Kryštof Bouša

Slalom na snowboardu :                 1. místo Matěj Hollmann

                                                    2. místo Jan Jeníček

                                                    3. místo Dan Bojčev

Všechny děti zaslouží pochvalu za sportovní výkony i hezké chování. 

Ve čtvrtek  19. ledna si žáci 9. A mohli prohlédnout prostory Střední zdravotnické školy v Děčíně. Po rozdělení do dvou skupin prošli čtyřmi učebnami, ve kterých se učili základy první pomoci, zkusili si obvazování končetin a hlavy, viděli prezentace na téma gamblerství a alkohol v podání žáků druhého ročníku a návštěvu zakončili testem, ve kterém někteří  žáci dosáhli úspěšnosti kolem sedmdesáti procent, což je slovy pedagoga tamní školy velmi slušné.

neděle, 08 leden 2017 20:26

Všestranný pětiboj pod záštitou ČOV

S osmičlenným týmem složeným ze čtyř dívek – Markéta Jedličková (2003) , Kristýna Škodová (2004) , Anna Kuglerová (2005), Viktorie Budianů (2006)  a  čtyř chlapců – Viktor Weis (2003) , František Kvíz (2004), Matěj Hollman (2005) a Filip Bureš (2006) jsme se vydali  na Ústecký všestranný pětiboj pořádaný Českým olympijským výborem v Ústí nad Labem. Všichni jmenovaní získávali body pro svůj tým v pěti disciplínách: trojskok z místa, hod medicinbalem, leh/sed, skok přes švihadlo a driblování kolem kuželů ve vzdálenosti 10 metrů od sebe.

V pauzách mezi disciplínami jsme mohli vidět vystoupení Jana Webera, který trénuje Footbag & Freestyle Football a je sedminásobným mistrem světa v tomto sportu.  Dále pak děti mohly získat autogram a vyfotit se s plavkyní Petrou Chocovou, která 72x překonala český rekord na různých tratích a je dvojnásobnou mistryní Evropy.

Naše družstvo se neustále pohybovalo mezi třetím a čtvrtým místem, což byl v konkurenci deseti škol z celého Ústeckého kraje krásný výsledek.  Nakonec jsme zůstali těsně pod stupni vítězů, ale i přesto si naši žáci zaslouží poděkování za velkou snahu a výbornou reprezentaci školy.

V úterý 29. 11. se družstvo mladších žákyň ve složení Markéta Jedličková, Kristýna Škodová, Anna Libichová, Eliška Seilerová, Barbora Toncarová, Ema Mlatečková, Klára Tupcová, Nikola  Rusnáková a Viktorie Špringerová zúčastnilo okresního kola v přehazované dívek, které se konalo na ZŠ  Březová. Deset přihlášených družstev bylo rozděleno do dvou skupin. Dívky postoupily po čtyřech vyhraných zápasech ve své skupině z prvního místa a čekalo je semifinálové utkání o postup do finále.  Soupeřky z Gymnázia Děčín se nám porazit nepodařilo, ale souboj o nádherné 3. místo už dívky s přehledem vyhrály a po letech jsme se velmi radovaly z umístění na stupních vítězů.

Dívkám patří velké poděkování za bojovnost, velké nasazení při hře a výbornou reprezentaci školy.

sobota, 19 listopad 2016 19:35

Návštěva Karned Tools s.r.o.

V úterý 8. listopadu navštívili žáci z 9. A firmu Karned Tools. Cílem této návštěvy bylo seznámit se s provozem a s prostředím této firmy pro případ zájmu o studium oborů v oblasti strojírenství. Po prezentaci v zasedací místnosti si žáci prohlédli provoz, poznali jednotlivá pracoviště a seznámili se s produkty, které tato firma vyrábí. V dílnách nám nebylo dovoleno fotit.

Naše škola letos pořádala již 19. ročník závodu v přespolním běhu.  Závod je mezi školami velmi oblíbený.  Účast devíti škol to letos opět potvrdila. Žáci naší školy se zúčastnili ve všech čtyřech kategoriích.

Největšího úspěchu dosáhly starší žákyně, které vyhrály zlaté medaile a budou reprezentovat naší školu v  krajském finále, které se bude konat 12. října v Ústí nad Labem. Starší žáci v prvním běhu sice vybojovali první dvě místa (1. František Horáček, 2. Pavel Kunta), ale v součtu bodů celého družstva to stačilo na bronzovou příčku. Mladší žáci obsadili krásné druhé místo a odnesli si stříbrné medaile. Mladší žákyně skončily na nejméně oblíbeném čtvrtém místě, ale za jejich velkou snahu a úsilí také zaslouží pochvalu.

Všem účastníkům gratulujeme a starším žákyním přejeme hodně štěstí do krajského kola!!!

Mladší žákyně:  Anička Kuglerová, Ema Mlatečková,Bára Toncarová, Kristýna Škodová, Viktorie Špringerová, Klára Tupcová

Mladší žáci:  Kryštof Bouša, František Kvíz, Matěj Hollman, Daniel Bojčev, Daniel Dej, Jakub Stránský

Starší žákyně: Tereza Rádlová, Tereza Křesálková, Markéta Jedličková, Linda Mrázková,  Viktorie Strnadová, Renata Zelenková

Starší žáci: František Horáček, Pavel Kunta, David Vodička, Jiří Sunegha, Jáchym Čermák

Poslední hodinu tělesné výchovy dívek z devátých tříd jsme si zpestřily cvičením YOGA CHALLENGE. Sešly jsme se unavené a bez energie, ale s prvními pokusy Báry Švábové, Lucky Malátové a Terezky Dvořákové se nálada zlepšovala a nechuť se hýbat nahradil smích a radost.  Tato hodina byla z těch, kdy nemáme radost, když zazvoní J .

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace