pondělí, 13 listopad 2017 17:23

Florbalistky z 1. stupně zaslouženě postoupily do krajského finále

7. listopadu 2017 se na naší škole konal okresní turnaj ČEPS florbalu pro dívky z 1. stupně ZŠ. Naše děvčata se na něj řádně připravovala několika přátelskými turnaji. S naší školou se na turnaj z děčínského okresu přihlásily školy ZŠ Šluknov, ZŠ Máchovka a jako jediný tým v Ústeckém okresu i ZŠ Palachova.

Naše děvčata se ukázala v dobrém světle, vyhrála všechna svá utkání a ani jednou neinkasovala (pokud nepočítáme jeden vlastní gól). V prvním zápase holky bez větší námahy porazily Máchovku 11:1. Ve druhém zápase si zelenobílé reprezentantky poradily po bídné první polovině s ústeckým zástupcem 5:0 a v posledním zápase naše florbalistky předvedly nejlepší výkon proti nejsilnějšímu Šluknovu 3:0. Na vítězná děvčata čeká v lednu krajské kolo.

Děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a držíme palce v krajském finále!!!

Sestava:

Forro, Vondráčková, Voglová, Homolová, Derevlanyjová, Procházková, Čičáková, Bartošová

Ing. Tomáš Štěpánek