sobota, 01 říjen 2016 20:31

Zlato, stříbro, bronz i brambory z přespolního běhu

Naše škola letos pořádala již 19. ročník závodu v přespolním běhu.  Závod je mezi školami velmi oblíbený.  Účast devíti škol to letos opět potvrdila. Žáci naší školy se zúčastnili ve všech čtyřech kategoriích.

Největšího úspěchu dosáhly starší žákyně, které vyhrály zlaté medaile a budou reprezentovat naší školu v  krajském finále, které se bude konat 12. října v Ústí nad Labem. Starší žáci v prvním běhu sice vybojovali první dvě místa (1. František Horáček, 2. Pavel Kunta), ale v součtu bodů celého družstva to stačilo na bronzovou příčku. Mladší žáci obsadili krásné druhé místo a odnesli si stříbrné medaile. Mladší žákyně skončily na nejméně oblíbeném čtvrtém místě, ale za jejich velkou snahu a úsilí také zaslouží pochvalu.

Všem účastníkům gratulujeme a starším žákyním přejeme hodně štěstí do krajského kola!!!

Mladší žákyně:  Anička Kuglerová, Ema Mlatečková,Bára Toncarová, Kristýna Škodová, Viktorie Špringerová, Klára Tupcová

Mladší žáci:  Kryštof Bouša, František Kvíz, Matěj Hollman, Daniel Bojčev, Daniel Dej, Jakub Stránský

Starší žákyně: Tereza Rádlová, Tereza Křesálková, Markéta Jedličková, Linda Mrázková,  Viktorie Strnadová, Renata Zelenková

Starší žáci: František Horáček, Pavel Kunta, David Vodička, Jiří Sunegha, Jáchym Čermák