úterý, 21 květen 2019 22:41

Opět zlatí na Olympiádě školních družin!

V úterý 14. května se na školním hřišti uskutečnil  desátý  ročník  Olympiády  školních  družin. A ani letos naše družstvo malých  Klokanů  nezklamalo a dokázalo vybojovat již popáté za sebou zlato. Také v jednotlivých disciplínách si děti vedly skvěle. Jakub Svoboda ze 3. B získal zlato v hodu do dálky, Lucie Michlová ze 2. A  stříbro ve skoku do dálky z místa  a další stříbro Jaromír Kanich z 1. B v běhu na 50 m. V  družstvu  Klokanů  byli  dále Jakub Rokos z 1. A,  Jakub Harych ze 2. A a Mathias Ritter ze 3. B. Všem moc gratulujeme a děkujeme za další zlato. Jediné, co nám letos nevyšlo, bylo počasí. Proto další poděkování patří rodičům za jejich podporu a fandění, které ani zima a občasný déšť neodradily, a hlavně pak děkujeme panu Kanichovi za dodané fotky, na které se můžete podívat ve fotogalerii.