• JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
neděle, 08 prosinec 2013 01:00

I letos jsme nadělovali...tentokráte na půdě školky

Ve čvrtek, 5. prosince, k našim školním branám opět dorazila" nebeská i pekelná "návštěva, která dohlíží na hodné děti a hříšníkům spílá a snaží se je napravit. Tentokrát jsme naše hosty poslali do Mateřské školky v Riegrově ulici, aby se ti nejmenší tváří v tvář setkali s hodným Mikulášem, milými anděly a nechyběli samozřejmě i umounění čerti, kteří lačnili po zlobivcích a hned na počátku si holátka uhlím označili. Naštěstí se mezi dětmi nenašel nikdo, kdo by byl hříchy natolik obtěžkán, že by zamířil přímo do pekla.

Po společné písničce či básničce, dokonce i po tanci odvážlivců s čertíky, přišlo na řadu rozdávání balíčků, při němž se malí zlobivci ze svých hříchů vyznali a slíbili podáním ruky pekelníkovi, že se napřes rok polepší. Mikuláš bude společně se svou družinou bedlivě sledovat, jak děti své sliby plní a příští rok se znovu u nás objeví.