^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pátek, 16 leden 2015 01:00

Jsme Zelená škola!

Napsal(a)

Jsme Zelená škola!!!

Naše škola se zapojila do projektu Zelená škola a umožnila žákům a učitelům třídit nejen základní složky odpadu jako je papír, plast a sklo, ale i elektroodpad a baterie. Přímo na škole je umístěn sběrný box, do kterého můžete přinášet elektroodpad denně.

Vysloužilé malé elektrospotřebiče z domácností, baterie a staré mobily mohou návštěvníci školy jednoduše odkládat do sběrného boxu, který je umístěn na chodbě v 1. patře školy. Cílem projektu Zelená škola je ochrana životního prostředí, zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení. Ta obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je například rtuť, olovo, kadmium či brómované zpomalovače hoření, ale také velké množství recyklovatelných a znovu využitelných materiálů.
Děkujeme všem žákům a jejich rodičům, kteří nám pomáhají v soutěži „Zelená škola – nejlepší sběrač,“ ve které zvítězí škola, která po přepočtu na jednoho žáka nasbírá nejvíce elektroodpadu. Nejlepší škola získá 10 ks tabletů.

Číst 1334 krát
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace