^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


středa, 24 březen 2021 09:28

Zápis 1. 4. - 30. 4. 2021

Napsal(a)

Vážení rodiče,

zápis k povinné školní docházce od 1. 9. 2021 se uskuteční ve dnech 1. 4. 2021 až 30. 4. 2021 v prvním patře hlavní budovy ZŠ Dr. M. Tyrše, Děčín 2, Vrchlického 630/5. Do školy se k zápisu dostanete hlavním vchodem, zvonek „škola“.

U zápisu je třeba doložit rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce žáka. Dokumenty Žádost o přijetí k plnění povinné školní docházky a Přihláška k zápisu k  povinné školní docházce musí podepsat oba zákonní zástupci (matka i otec), a to i v případě rozvedených rodičů. Oba dokumenty dostanete k vyplnění přímo u zápisu, nebo si je můžete stáhnout v příloze tohoto článku. Pokud se v den zápisu nemůže jeden ze zákonných zástupců dostavit, stáhněte si oba dokumenty a přineste je k zápisu již podepsané z domova. Je možné dokumenty doma vyplnit a administrativní část zápisu tak urychlit.

 

Stejně tak si můžete stáhnout dokumenty Žádost o odklad školní docházky a Žádost o zařazení do přípravné třídy, pokud již máte Vy, učitelky z mateřské školky nebo pracovníci školského poradenského zařízení informaci o tom, že by takový krok byl pro Vaše dítě vhodný. Odkaz přípravná třída: ZDE.

V obou těchto případech musíte (stačí dodatečně) k žádosti připojit doporučení školního poradenského zařízení a vyjádření dětského lékaře.

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a opatřením vlády probíhá jen formální část zápisu bez účasti dítěte. Preferujeme Vaši osobní návštěvu za dodržení aktuálních hygienických nařízení.

Dokumenty lze do školy dodat:

-          osobně – v tom případě, nyní, prosím, vyplňte rezervační formulář

-          osobní datovou schránkou

-          el. poštou s vlastním el. podpisem

-          doporučenou poštou

-          pozor! - el. poštou bez podpisu – nutno do 5 dnů doložit osobní údaje

-          pozor! - běžnou poštou – nutno do 5 dnů doložit osobní údaje

Základním kritériem pro příjetí žáka do první třídy je bydliště ve spádové oblasti ZŠ Dr. M. Tyrše Děčín.

ZŠ Dr. M. Tyrše Děčín může přijmout pro školní rok 2021/2022 maximálně 56 žáků.

V případě problémů a nejasností se můžete obrátit na tel. 731 780 520 (zástupce ředitele J. Medek).

Pro zájemce přikládáme informace o vhodném způsobu rozvoje dítěte - Společně do školy.

Číst 373 krát
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace