zapis skola

čtvrtek, 07 leden 2021 17:20

Jak spolu s deváťákem zvládnout volbu povolání

Vážení rodiče žáků devátých tříd,

Ráda bych Vás pozvala na webinář Jak spolu s deváťákem zvládnou volbu povolání. Více informací naleznete níže v textu a na plakátu. Věnujte prosím pozornost tomu, jak a dokdy se přihlásit.

Krátká specifikace webináře/ workshopu:

? Název webináře/workshopu??Jak spolu s deváťákem zvládnout volbu povolání;

? Pro koho je seminář určen (cílová skupina)??Pro rodiče a zákonné zástupce žáků 9. tříd Základních škol z území SO ORP Děčín;

? Cíl webináře/workshopu? ?  Seznámit rodiče s aktuálními informacemi, které jim pomohou s volbou dalšího vzdělávání jejich dítěte v návaznosti na individuální potřeby a potenciál každého žáka. Seznámit rodiče s informacemi k volbě povolání, přijímacímu řízení  na SŠ a s prezentací zástupců SŠ z Děčínska.

? Kdo povede online seminář? ?Kariérová poradkyně a lektorka Andrea Csirke (www.pruvodcerodice.cz);

? Kdy se seminář uskuteční? ?   19. ledna 2021 od 17.00 do 19:00 hod.

? Jak se mohu přihlásit? ?Na online webinář/workshop se rodiče mohou přihlásit prostřednictvím uvedeného odkazu:https://forms.gle/mnuXp4Fcb72NAMxM6.

? Důležité: Přihlášení je podmínkou účasti na webináři. Pro účast na webináři (vstup do konferenční místnosti) je nutné přihlášení přes účet Google. Veškeré instrukce obdrží přihlášení účastníci den před konáním webináře.

Přihlašovací formulář vyplňte nejpozději do 15. 1. 2021 do 12:00 hodin, pak bude formulář uzavřen.