zapis skola

Oznámení
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/2070
neděle, 29 září 2019 21:13

Poznej své město aneb Bronz je náš

Od roku 2014 připravují děčínští skauti historickou soutěž „Poznej své město“ pro žáky sedmých a osmých tříd. Letos naši školu reprezentovaly dva týmy ze sedmých tříd. Každý tým si vylosoval jednu ze čtrnácti tras s 12 zajímavými objekty. Žáci museli k objektům dorazit, na místě se dozvěděli zajímavosti z historie domu, pomníku, sochy apod. a museli splnit vždy tři úkoly. Týmy tak prošly centrum Podmokel, vyšplhaly na Pastýřskou stěnu či navštívily odlehlé části města. Po několikahodinovém putování začalo sčítání bodů na atletickém hřišti. Výsledek nás potěšil, tým 7.B získal třetí místo a nezahanbil nás ani tým 7.A, který se umístil na místě pátém . Žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Galerie Obrázků

{gallery}2070{/gallery}