PŘIVEĎTE VAŠE DÍTĚ K NÁM DO ŠKOLY !

BEZPLATNÉ VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

Je samozřejmostí, že naše škola podporuje různorodé volnočasové aktivity žáků. Za tímto účelem nabízíme:

florbalu, badmintonu, volejbalu, fotbalu, basketbalu, aerobicu

Sportovní kroužky mají k dispozici dvě hřiště s umělým povrchem a velkou, dobře vybavenou sportovní halu
přímo v areálu školy.

Při sportovních volnočasových aktivitách získávají žáci naší školy cenné trofeje.

ŠKOLNÍ KLUB

Od záží 2011 jsme nově otevřeli školní klub zajišťující možnost odpolední činnosti žáků od nejmenších po největší (psaní domácích úkolů, zábava, hry, práce na PC, propojení se školními zájmovými kroužky). Více informací najdete zde.

Pokud máte zájem se s naší školou blíže seznámit, můžete kdykoli využít pozvání k návštěvě školy. Rádi Vám osobně představíme školu a předáme kompletní informace.

Rozhodnete-li se pro přestup na naši školu, jste srdečně zváni a těšíme se na Vaši návštěvu.

Webová služba: www.zika-web.cz