úterý, 10 listopad 2015 01:00

Parlament 22.10.2015

Dne 22.10. se sešel školní parlament v aule školy. Nejdříve jsem je seznámil s novinkami které se týkající městského parlamentu. Pak si vzal slovo pan ředitel. Děti se dozvěděti o stavu rekonstrukce naší tělocvičny, o zavedení kamerového systému v přízemí naší školy a o zájezdech a dalších akcích pořádaných na škole. V rámci diskuze děti pokládaly otázky, které se týkaly každodenního života ve škole. Nakonec žákyně 6.B přečetly dopis jejich spolužáků, ve kterém upozorňovaly na neexistenci víceúčelové haly, skateparku a lanovky v našem městě a žádost o jejich vybudování. S tímto přáním se ztotožnili ostatní členové našeho parlamentu. Společně jsme se dohodli, že toto přání se přenese na městský parlament.
Nakonec jsme se dohodli, že další setkání budeme dělat pravidelně každý měsíc.

Číst 228 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 18:53