čtvrtek, 22 prosinec 2016 12:12

Vánoční trhy

Adventní čas nás inspiroval ke znovu uspořádání vánočních trhů, na kterých děti z jednotlivých tříd prodávaly své výrobky. Rodiče, prarodiče i veřejnost mohli u nás nejen nakoupit, ale také si poslechnout hudební pásma koled v podání dětí ze školního klubu, školní družiny a z přípravného ročníku, mohli posedět v našem improvizovaném bufetu a občerstvit se zde, měli možnost prohlédnout si při procházení jednotlivými třídami vánoční výzdobu školy a také se pokochat výtvarnými pracemi našich žáků.

Nadšení všech dětí, které s vervou a nadšeně vstupovaly do rolí výrobců dekorací, designérů, obchodníků, průvodců, umělců i kuchařů, dokreslilo dokonale vánoční atmosféru a podtrhlo tak samotný smysl vánočních svátků.

Mgr. Radka Zatloukalová

Číst 266 krát Naposledy změněno úterý, 10 říjen 2017 17:07