^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 25 říjen 2016 16:43

Putování za trpaslíky

Napsal(a)

V sobotu 22. října se uskutečnil první turistický výlet prvňáků -Putování za trpaslíky. U školy se nás sešlo vážně hodně a i rodiče si na nás udělali čas a podpořili nás svoji účastí. Od školy jsme se vydali směrem do Loubí, kde jsme si v lese zahráli naši oblíbenou hru "schovávaná za stromy". Pak jsme vystoupali až k Ludvíkovickému hřbitovu, kde jsme všichni společně zapálili na hřbitově svíčky a zahráli si  hru se slabikami. Cestou podél potoka nás už sledovali trpaslíci a připravili nám překvapení v podobě dopisu a sladkostí - moc jim za to děkujeme. A následovala nejzajímavější část - svatý obrázek trpaslíků vytesaný ve skále, zavalený skalní vchod pro trpaslíky a životabudič - Trpasličí studánka. Tam jsme všichni ochutnali křištálovou vodu a získali další síly na výstup k Labské vyhlídce. Čekal nás poslední závod a měření sil ve sprintu s batohem na zádech a za odměnu jsme se konečně setkali s trpaslíkem a pokochali se nádherným výhledem na naše město. Celý výlet nám přálo počasí a nálada byla výborná. Děkuji všem dospělákům, kteří se výletu zúčastnili a pomohli tak s organizací našich dětí. LD

Číst 481 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 17:39
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace