^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 09 červen 2016 12:58

Červen ve škole

Napsal(a)

Na dětský den jsme se těšili tak, že pršelo a musel se odložit. Zahráli jsme si proto na kino, jedli popcorn, lízali nanuky a užívali si svátku. Díky paní Středové jsme jako dárek obdrželi veliký jahodový koláč, který byl prostě super. Díky němu jsme měli krásně plná bříška. Děkujeme báječné pekařce! Konečně v pondělí nastal slunečný den a my si užili disciplíny a soutěže opravdu na sto procent. Co víc si přát. Bylo to krásné!

 

Číst 471 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 17:55
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace