^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 09 květen 2016 18:51

Beseda o bezpečnosti internetu

Napsal(a)

V měsíci dubnu se žáci osmých tříd zúčastnili besedy o bezpečnosti na internetu. Tato beseda se konala v kině Sněžník a jejím průvodcem byl známý zpěvák Ben Cristovao. Program začal promítáním dokumentu o zneužívání dětí pomocí internetu a poté následovala diskuse a upozornění na nebezpečí, které mouhou na děti na internetu číhat. Beseda byla zakončena autogramiádou Bena.

Číst 472 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 18:03
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace