^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 14 květen 2019 17:42

Škola pulsovala florbalovým DC OPEN, téměř 60 dětí se zúčastnilo a pěkně to cinkalo!

Napsal(a)

Začátek května patřil florbalovému DC OPEN. Což byl osmidenní florbalový maraton, který probíhal na zimním stadionu a jehož součástí byly i turnaje pro 3. -5. třídu, chlapce 6. - 9. třída a stejně staré dívky. Na všech zmíněných akcích se naše škola prosadila. Starší kategorie si odnesli na krku zlaté medaile a nejmenší krásný bronz.

Jako první se v pondělí 6. května představili na zimáku starší kluci 6. - 9. třída. Nejprve ovládli skupinu bez ztráty kytičky, v semifinále si poradili s Rumburkem a ve finále i do třetice v letošní sezóně porazili Kamenickou. Celý turnaj naše škola neinkasovala ani jednou, což je dobrá vizitka naší obrany a brankáře. Zlatá medaile udělala klukům velkou radost. Do All Stars turnaje se dostal Filip Tran a Marek Sochor. Gratulujeme.

 

Možná ještě větší radost měli naše stejně stará děvčata, která zvládla ve své tříčlenné skupině skončit na prvním místě, což je v systému turnaje posunulo rovnou do finále. V něm se utkaly s Rumburkem. Zápas dospěl až do nervy drásajících samostatných nájezdů. V něm byly šťastnější naše holky a mohla propuknout velká radost. Do All Stars se probojovala Ema Mlatečková.

Z mého pohledu mi udělal největší radost turnaj 3. - 5. třída. Jako škola jsme do něho přihlásili hned 3 týmy. Už před turnajem jsme tak byli určitým vítězem. Jde vidět, že florbal na Tyršovce baví a nebyl proto důvod nepostavit všechny hráče, kteří ho mají rádi a pravidelně chodí na ranní tréninky. Jejich zápal a radost byl u všech tří týmů skvělý. První tým si na turnaji pověsil bronzové medaile, když ve skupině skončil druhý za šikovnými kluky z Březovky jen o skóre a v zápase o třetí místo porazil Mikulášovice. Druhý a třetí tým se spolu utkal o 5. - 6. místo. Diplom s oblíbenou školní číslovkou si odnesl druhý tým. Všichni děti si však z turnaje odnesly medaile a spousty zážitků. Velkým zážitkem bylo nasazení, zápal a radost hlavně nevšedních střelců všech našich týmů. Do All Stars turnaje se dostal Jan Zelenka.

Nesoutěžního turnaje se zúčastnili naši prvňáci a druháci. Ti se zúčastnili turnaje florbalových akademií florbalového klubu FBC DDM Děčín. Naše škola postavila 2 družstva stejně jako Máchovka, po jednom pak Boletice a Březiny. Turnaj byl dětem zorganizován za jejich celoroční snahu a navázal na prosincové setkání. Odměněni byli všichni. Do dvou týdnů se na webu školy pochlubíme i sestříhaným videem z této akce. Už nyní se můžete pokochat krásnými fotkami na tomto odkazu: http://evan.cz/photo/2019/decin-open/?fbclid=IwAR0chlb4RtrhRPe3svWO2chH4UBkkQ_JpdEu4_CKJxulLYWrqXIvnuTcz3A  

Velkou hrdost vnímám, že naše škola na turnaje vyslala suverénně nejvíce členů a družstev. Velký zájem o florbal beru jako závazek do dalších let a moc mě to těší.

Sestava 6. - 9. třída chlapci

Havriljak, Bräuer, Chovanec, Sochor, Duda, Slánský, Kvíz, Pospíšil, Tran, Bartoš, Ridl, Schwarz, Blažek

Sestava 6. - 9. třída dívky

Kmochová, Mlatečková, Libichová, Ernekerová, Mazačová, Kmochová, Procházková.

Sestava chlapci 3. - 5. třída

Bräuer, Ledvinka, Libich, Malát, Nečas, Jiravský, Kučera, Bok, Novotný, Michl, Němec Filip, Huk, Mataj, Fröhlich, Zelenka, Strnad, Pešek, Čejka, Sobotka

Sestava 1. – 2. třída

Macáková, Říha, Vála, Saidl, Podaný, Král, Bartůšek, Vohradník, Kučera, Hnátková, Bláha, Štrobl, Šklíbová, Dzuba, Veselý, Kuchař

Ing. Tomáš Štěpánek

 

Číst 359 krát
Zápis
do 1. tříd
zapis
Virtuální prohlídka
virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace