středa, 21 prosinec 2016 08:42

Nabitý prosinec v přípravném ročníku

Začátek adventního času, vyzdobení třídy a vysvětlení co je advent, tradice a zvyky. Pověsili jsme si do herny adventní kalendář a děti s velkým očekáváním každý den rozbalují pytlíčky s dárečkem a malou sladkostí. Nejprve však musí splnit úkol, který je v pytlíčku vždy ukryt.

5. 12. k nám přišel Mikuláš s čertíky a andělem. Děti s očima na vrch hlavy zazpívaly společně koledu a odvážlivci přidali i básničku. Odměnou jim pak za to byl balíček sladkostí a dárečkem. Moc děkujeme Mikuláši!!!

Vánoční trhy proběhly na naší škole 8.12. Nejen že jsme vyráběli spoustu výrobků na prodej, ale také pilně nacvičovali pásmo koled, básní a zimních písní. Myslím, že se nám vystoupení podařilo a odměnou nám byl bouřlivý potlesk.

V pátek 9. 12. jsme navštívili kino Sněžník, kam přijel Krejčík Honza a pobavil nás hudebním představením o Vánocích. Moc se nám zpívání s Honzou líbilo a nakonec jsme se s ním i vyfotili. Velkým zážitkem byla i cesta samotná, protože jsme jeli MHD busem. Děti byly nadšené, protože většina z nich jezdí po městě pouze autem a tak si cestu patřičně užily.

Číst 216 krát Naposledy změněno úterý, 10 říjen 2017 17:08