^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Ivana Rezková

Ivana Rezková

čtvrtek, 25 duben 2019 15:56

Výuka v ZOO

Ve čtvrtek 25. dubna jsme výuku přesunuli do naší krásné ZOO. S paní Šotolovou jsme si zopakovali vše o NP České Švýcarsko, hlavně o zvířatech, která v našem parku žijí. Některá jsme pak i viděli na vlastní oči v zoologické zahradě a od p. Šotolové se o nich dozvěděli spoustu zajímavostí a veselých příhod, které v učebnici prvouky nenajdeme.Počasí nám přálo , a tak jsme si užili prima dopoledne.

sobota, 13 duben 2019 10:14

Beseda se spisovatelkou

Ve středu  10.dubna se žáci naší třídy spolu s kamarády ze 4.C setkali v městské knihovně se spisovatelkou Ivanou Peroutkovou. Ta jim velmi poutavě vyprávěla o svém dětství, životě a spisovatelské práci, i o tom, proč a jak se stala spisovatelkou . Setkání s paní spisovatelkou bylo velmi zajímavé a příjemné.

sobota, 13 duben 2019 10:08

Beseda se spisovatelkou

Ve středu  10.dubna se žáci naší třídy spolu s kamarády ze 4.C setkali v městské knihovně se spisovatelkou Ivanou Peroutkovou. Ta jim velmi poutavě vyprávěla o svém dětství, životě a spisovatelské práci, i o tom, proč a jak se stala spisovatelkou . Setkání s paní spisovatelkou bylo velmi zajímavé a příjemné.

středa, 27 březen 2019 17:04

Trochu jiné vyučování

U tématu " Ústecký kraj - Děčínsko - Děčín " odložili žáci učebnice a pracovní sešity a zpracovali daná témata trochu jinak : vyhledávali informace v časopisech, na internetu, zašli na Magistrát města Děčína, informace utřídili a zpracovali do lapbooku, pojmových mraků, plakátů. Na závěr si zahráli pexeso s obrázky Děčínska a vítězka Amálka získala krásné tričko s logem "DĚČÍN  JE BOŽÍ"!!

úterý, 15 leden 2019 10:57

Advent v naší třídě

Stejně jako vloni, i letos jsme si na adventní dobu přichystali spoustu akcí. Nejdříve nás navštívil Mikuláš se svými pomocníky, pak jsme vyjeli do skanzenu v Zubrnicích , kde jsme si připomněli, jak slavili Vánoce naše babičky a prababičky, na vánočních dílničkách jsme si spolu s rodiči vyrobili pěkný výrobek a rozloučili jsme se těsně před Štědrým dnem pohádkou a malou nadílkou.

neděle, 01 duben 2018 15:14

Drumbeny opět zněly naší školou

Na drumbeny = speciální bubny vyrobené z recyklovaného papíru a překližky si spolu s lektorem Zdeňkem Rolerem zahráli žáci 3.A+B.

čtvrtek, 28 prosinec 2017 16:08

Prosinec v naší třídě

Prosinec byl nabitý událostmi : nejdřív k nám do třídy zavítal Mikuláš se svými pomocníky - čerty a anděly,potom jsme se sešli i s rodiči na vánoční besídce, paní učitelka navštívila našeho spolužáka a kamaráda Honzíka a nakonec jsme oslavili naše "malé Vánoce".

čtvrtek, 28 prosinec 2017 16:03

Boží Dar

11.prosince jsme se vydali prozkoumat,zda na Božím Daru bydlí Ježíšek.

čtvrtek, 14 prosinec 2017 19:50

Josef Lada

 

Ve čtvrtek 14.prosince jsme si ve třídě připomněli významného českého spisovatele a ilustrátora pana Josefa Ladu. Dozvěděli jsme se zajímavosti z jeho života, prohlédli si knihy, které napsal nebo ilustroval, z některých jsme si přečetli krátké ukázky, zkusili jsme namalovat "ladovské" obrázky a zdobili "ladovské" perníčky.

úterý, 14 listopad 2017 20:11

Překvapení pro rodiče

Je listopad a třídní schůzky se blíží.....a tak jsme spojili příjemné s užitečným. Ve slohu jsme probrali  popis pracovního postupu a hned jsme si to vyzkoušeli v praxi-upekli jsme jablečný závin. A protože ten den byly třídní schůzky,připravili jsme pro rodiče překvapení. Večer na každé lavici čekalo pro maminku nebo taťku nejen "malé vysvědčení", čtvrtletní písemky,ale hlavně báječná, sladká mňamka!

neděle, 15 říjen 2017 16:10

Říjnový výlet

 

Větrný mlýn, lososí stezku, labyrint v krajině, virtuální let balonem nad krajinou Českého Švýcarska, film " Krajina tajemství" a celou řadu dalších zajímavostí - to viděli žáci v úterý 10.10. na návštěvě v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě.

neděle, 01 říjen 2017 16:50

Zpátky do školy

Dva měsíce uplynuly jako voda a my jsme zpátky ve škole. A už jsou z nás třeťáci!!

Hned v září jsme začali trochou historie. 27.září nám paní učitelka vyprávěla o knížeti Václavovi a proč je 28.září v naší republice státním svátkem.

neděle, 25 červen 2017 16:15

Krásný Studenec

Na pěší výlet jsme se vydali v úterý 20.června. Amálčina maminka pro naši třídu připravila trasu, vymyslela úkoly sportovní i vědomostní a na konci cesty na nás čekal poklad. Sladkosti, svítící náramky, nanuky. Byli jsme ušlapaní, unavení a zmožení velkým vedrem,ale všem se výlet moc líbil. Amálčině mamince moc děkujeme za super dopoledne!!

neděle, 18 červen 2017 15:49

Škola v přírodě

5 báječných dnů jsme prožili na začátku června v kempu Pecka. Dnů plných soutěží, sportování, písniček, smíchu,dobrého jídla, dobré nálady a pohody. Zažili jsme karneval, stezku odvahy, ohňostroj. Podívali jsme se do továrničky, kde vyrábějí krásné vánoční ozdoby a do továrničky,kde vyrábějí výborné hořické trubičky. Na zpáteční cestě jsme se zastavili v ZOO ve Dvoře Králové.

čtvrtek, 01 červen 2017 13:30

1.červen - MDD

Jak už je na naší škole zvykem, připravili deváťáci svým mladším spolužákům krásné dopoledne k jejich svátku. Soutěžilo se, sportovalo, tancovalo,odměňovalo,prostě to byla moc prima oslava! Deváťáci, DÍKY!!!!!!!

čtvrtek, 01 červen 2017 12:54

Duben a květen plný aktivit

V dubnu a květnu jsme kromě učení stihli i spoustu vedlejších aktivit: dokončili jsme úspěšně kurz plavání, pozvali jsme rodiče na velikonoční dílničky a společně jsme si vyrobili krásné výrobky, jeden den jsme si odskočili zařádit na skákacím hradě a v městské knihovně nás paní Jolana uvedla do světa keramiky a pod jejím vedením jsme si vyrobili krásného ptáčka.

pondělí, 17 duben 2017 19:54

Honzík

Při kurzu bruslení , a nejen při něm, jsme moc vzpomínali na našeho spolužáka, kamaráda, hokejistu Honzíka Jakeše, který s námi teď nemůže být, protože statečně bojuje s vážnou nemocí. Proto mu jen malujeme obrázky a píšeme dopisy. Všichni mu moc držíme palce a těšíme se, až se zase mezi nás vrátí!

středa, 12 duben 2017 18:20

Sportovní březen

V březnu jsme hodně sportovali. Každou středu jsme plavali a v pátek bruslili. Kurz bruslení už skončil a díky tatínkovi Péti Pelce máme i nádherné fotky. Tady je malá ochutnávka, ostatní jsou k dispozici u p. učitelky.

pondělí, 20 únor 2017 20:17

MASOPUST ve 2.B

 

V úterý 20.2. proběhlo v naší třídě projektové dopoledne na téma " Masopust". Celé dopoledne jsme plnili masopustní úkoly z češtiny, matematiky, výtvarné výchovy, upekli jsme malé masopustní koblížky a na závěr jsme se převlékli do masek a zařádili si při masopustním reji v tělocvičně.

pondělí, 20 únor 2017 15:19

Únorový Masopust

 

Co je Masopust? Proč se slaví? To a spoustu dalších zajímavostí jsme se dozvěděli v pondělí 20.února, kdy jsme měli v naší třídě projektový den na téma MASOPUST. Pracovali jsme ve skupinách,malovali plakát,počítali suroviny na výrobu masopustních koblih, skládali věty, ve školní kuchyňce jsme si upekli masopustní "bobíky" a nakonec jsme se převlékli do masek a v tělocvičně jsme si zadováděli a zatancovali.

neděle, 22 leden 2017 18:36

Sportovní leden

V lednu se žáci z 2.A a 2.C setkali na společné hodině tělocviku a utkali se ve vybíjené. Všichni bojovali velmi statečně a snažili se, jak nejlépe uměli.

pondělí, 02 leden 2017 11:41

Krásný prosinec

 

Adventní čas jsme kromě učení zaplnili i několika příjemnými akcemi - hned začátkem měsíce jsme ve třídě přivítali Mikuláše,anděla a čerta. Potom jsme se všichni, i s rodiči, sešli na školních vánočních trzích. Díky vánočnímu koncertu jsme si společně zazpívali. Těsně před Vánocemi jsme navštívili Mýdlárnu Rubens v nedaleké obci Růžová,kde jsme si vyrobili i nakoupili dárečky pro naše nejbližší. No a pak už jsme se konečně dočkali - do třídy zavítal i letos Ježíšek. Sešli jsme se i s paní vychovatelkou Rakušanovou a Dášou Živnou, zasoutěžili jsme si,podívali se na hezkou pohádku, poslechli si kytarový koncert našeho spolužáka Tomáše Michla a rozbalili si dárečky.

neděle, 18 prosinec 2016 12:47

Vánoční zpívání

 

Předvánoční čas jsme si zpříjemnili koncertem. Zazpívali jsme si klasické koledy a zatancovali jsme si při vánočních písničkách.

neděle, 04 prosinec 2016 20:32

LISTOPAD

 

V listopadu jsme se kromě učení podívali do knihovny, přijelo za námi divadlo s krásnou pohádkou " O Ježíškovi" a s rodiči jsme vyráběli dárečky na vánoční trhy. V pilné práci nám další měsíc utekl jako voda!

sobota, 29 říjen 2016 16:04

Překvapivý říjen

 

Vloni v září jsme se seznámili s moc prima budoucí p.učitelkou Dášou Živnou, se kterou nám bylo moc fajn a jaké bylo milé překvapení, když mezi nás zavítala i letos do 2.třídy. 14 dní se s námi učila, hrála a pomáhala. A stejně jako vloni byla moc prima!

středa, 14 září 2016 15:13

Září ve 2.A

 

Prázdniny utekly jako voda a jsou z nás druháci. Už pilně pracujeme,ale ještě trošku vzpomínáme...na slavnostní předávání našeho prvního vysvědčení a na to, že někteří z nás stihli kromě školních povinností ještě aktivity mimo školu a byli úspěšní! Držte nám palce,abychom druhou třídu zvládli stejně dobře nebo i lépe?

středa, 15 červen 2016 14:58

Divadlo na cestě

Ve středu 12.června přijelo za nejmenšími žáky naší školy Divadlo na cestě s krásnou pohádkou" Jak šel Honza do světa". Všichni jsme se skvěle bavili!!

úterý, 07 červen 2016 13:15

Dětský den

Sportováním i mlsáním jsme oslavili Den dětí!!!!

čtvrtek, 02 červen 2016 19:07

A ještě plavání....

čtvrtek, 02 červen 2016 18:43

Květen v 1.A

Co všechno zažili prvňáčci během dalšího školního měsíce? Ukončili kurs plavání a vyrazili do školy v přírodě. Někteří poprvé bez maminek! Všechno ale zvládli na 1!!!

úterý, 24 květen 2016 15:53

První třídy ve škole v přírodě

V termínu od 14. do 20. května vyjeli žáci všech tří prvních tříd do školy v přírodě. Celý týden jsme si užívali krás přírody okolí Máchova jezera, ubytováni jsme byli v Doksech v Termitu25. Jediné, co nám nepřálo, bylo počasí. Ale i to se koncem týdne umoudřilo, i když na plavání to opravdu letos nebylo. Nikomu to ale moc nevadilo. Stihli jsme spoustu her, soutěží, olympiádu, střelbu z luku. Rovnali jsme pexesa, stavěli domečky, řádili na prolejzačkách, hráli si s hrady z písku. Plavili jsme se lodí kolem celého "Mácháče", byli jsme navštívit miniZOO u Berousků a Muzeum Čtyřlístku, opékali jsme buřtíky. Stihli jsme utratit celé kapesné, všichni byli spokojeni. Vrcholem celé akce pak byla určitě diskotéka a překrásný ohňostroj, který prozářil nebe nad Doksy. Myslím,že všichni museli být spokojeni, i když malé stýskání tam bylo, jsme přece jen ještě prvňáci. Ale za rok...

středa, 06 duben 2016 18:38

Kurs bruslení

Na první lekci po kolenou, po pár týdnech opouštěli kluci a holky z 1.A led jako zkušení bruslaři! To byl báječný kurs bruslení.

neděle, 03 duben 2016 17:17

Březen v 1.A

Uběhl další měsíc školního roku a prvňáčci si povídali o tom,proč a jak slavíme Velikonoce a připomněli  si,že březen je měsícem knihy- navštívili děčínskou knihovnu, zúčastnili se autorského čtení se spisovatelem panem Petrem Stančíkem a jeho knihou o Jezevci Chrujdovi a ve třídě si povídali o knížkách,které mají rádi.

čtvrtek, 25 únor 2016 20:03

Únorová projektová dopoledne v 1.A

9.2.jsme se seznámili s tradicemi a zvyky v období Masopustu.

24.2.jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o funkci a složení zubů, o zásadách prevence zubního kazu, snažili jsme se naučit správnou techniku čištění zubů a to vše díky projektu DM drogerie " Veselé zoubky".

Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace