^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
úterý, 20 říjen 2015 02:00

Do Prahy za kulturou

Napsal(a)

V pondělí 19. října jsme podnikli výlet do Prahy, abychom v Divadle Hybernia zhlédli představení českého muzikálu Kapka medu pro Verunku (příběh o lásce, přátelství a přírodní říši, který se odehrává na pohádkovém ostrově, kde vedle sebe žijí tři království známá z pohádek: Popelkov, Zlatovláskov a Honzovsko). S nadsázkou a humorem se dotýká problematiky ekologie a mezilidských vztahů a určitě nás přiměl k zamyšlení nad těmito problémy.

Celý muzikál byl přehlídkou úžasných hereckých, pěveckých, a taktéž tanečních výkonů všech představitelů. Ale to nejlepší z celého dne nás teprve čekalo… 

Muzeum voskových figurín Grévin v Celetné ulici nabízí interaktivní zábavu na rozloze 3000 m², setkání s 80 osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost (navštívili jsme pražskou kavárnu, kde si jsme si mohli sednout vedle Bohumila Hrabala nebo Vladimíra Menšíka, zahrát si kulečník  s Albertem Einsteinem, poznali, jak vysoký byl ve skutečnosti Karel IV., přisedli k malému Mozartovi při hře na piano, stáli se svědky druhé pražské defenestrace..

Touto formou bychom rádi poděkovali personálu muzea Grévin, který se nás ochotně ujal a vytvořil pro naši třídu speciální cenovou nabídku.
Návštěvu Prahy jsme si opravdu užili a určitě se sem zase brzy vrátíme.

Číst 384 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 18:59
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace