^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
pátek, 25 září 2015 02:00

Poznej své město aneb Opět jsme zvítězili

Napsal(a)

Skautský oddíl Úsvit pořádal v pátek 25. 9. 2015 už 2. ročník historické soutěže Poznej své město.

Protože loňské družstvo z naší školy zvítězilo, čekal nás nelehký úkol. Letos reprezentovali naši školu žáci sedmého ročníku – Viktorka Strnadová, Adélka Johnová, Zdeněk Martinec, Jáchym Čermák a David Šíma. Po obdržení úkolů naše kroky směřovaly podél Labe do oblasti bývalé vesnice Weiher, prozkoumali jsme Hladový kámen, zjišťovali jsme informace v Přípeři i Horním Žlebu. Zadýchali jsme se výstupem na Pastýřskou stěnu, pokochali se výhledem z Jahnovy plošiny a některé odpovědi jsme našli až v muzeu. Čekání na zpracování výsledků nám zpestřilo sluníčko a to se rozzářilo ještě víc, když naše pětice vyhrála nad dalšími devíti týmy z děčínských základních škol. Blahopřejeme vítězům a děkujeme za příjemný a poučný den skautům. Už se těšíme na příští ročník.

Číst 487 krát Naposledy změněno úterý, 29 srpen 2017 16:42
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace