^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
neděle, 20 září 2015 02:00

Opět spolu aneb Blaničtí rytíři ze sedmého ročníku na cestách

Napsal(a)

Tak jako loni jsme i letos my sedmáci vyjeli za dobrodružstvím. Od soboty 12. 9. 2015 do pátku 18. 9. 2015 jsme si užívali v RS Blaník nedaleko Louňovic pod Blaníkem.

Počasí nám přálo, a tak jsme vždy dopoledne sportovali (vybíjená, soutěž družstev, hry Písmenka, Obluda, Cihličky, Draci, Archeologové, Stavaři, Najdi svůj strom, Rostliny a hmyz) a odpoledne vyráželi na výlety (muzeum včelařství v Louňovicích, rozhledna na Velkém Blaníku, zřícenina kaple na Malém Blaníku, zámecký park ve Vlašimi). Po večeři jsme se těšili na táborák a několikrát si zopakovali i noční bojovku.

Ať už jsme sportovali, hledali poklady, stavěli nebo tvořili, vždy se každý z nás ocitl v různých týmech. Museli jsme prokázat, že umíme spolupracovat a vzájemně si pomáhat. Přestože jsme ve škole žáky dvou tříd, 7.A a 7.B, tady jsme si ověřili, že jsme jeden tým sedmáků, a o to nám přeci šlo především!!!

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Číst 344 krát Naposledy změněno úterý, 29 srpen 2017 16:42
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace