^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 02 červen 2016 16:39

NA KOLECH JE VŠUDE KRÁSNĚ !

Napsal(a)

V předposledním květnovém týdnu se naši žáci 5.A a  6.B zúčastnili cyklistické školy v přírodě na Máchově jezeře v Doksech. Ač to s počasím vypadalo všelijak, celý týden se nesl ve znamení her, soutěží, naprosté volnosti,  radosti, úsměvů, diskoték, prvních lásek a jejich zklamání a hlavně - cyklistických výletů. Z kraje týdne bylo vážně chladno a první noc si děti drobátko vyzkoušely, jak to zvládnou, když se jim nechce zimou z postele. Ale další dny a noci již všichni měli na chatkách  teplo. Několik fotek jen dokazuje, jak krásně je u nás doma a co všechno se může s dětmi zažít. Nebyl žádný úraz, žádná nemoc, žádný větší problém - děti fungovaly   a za to jim patří díky.
Velké díky patří i všem dospělákům, kteří se o ně starali. LD

 

Číst 615 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 17:58
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace