^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pátek, 29 duben 2016 08:16

Land art s 6. B

Napsal(a)

Krásné počasí a výtvarná výchova v odpoledních hodinách? Byl by hřích neseznámit naše šesťáky s Landartem. Tento umělecký směr se začal objevovat v 60. letech v USA jako reakce na konzumní přístup k umění. Přesvědčení, že umělecká díla nepatří jen do galerií a výtvarná výchova jen do lavic škol, nás zavedlo do lesoparku pod Kvádrberk a inspirovalo k přírodní tvorbě. Úkolem žáků bylo pracovat s figurou lidského těla, vlastním stínem a přírodním materiálem, který je součástí přirozeného okolí Kvádrberku. Při své tvorbě respektovali živé i neživé složky přírody a pracovali pouze s ležícími či již utrhnutými rostlinami.

Číst 531 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 18:07
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace