^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
pondělí, 18 květen 2015 02:00

Setkání s Michaelou Burdovou

Napsal(a)

Žáci šestých a sedmých ročníků měli v pondělí 18.5. možnost setkat se s mladou úspěšnou spisovatelkou.

Michaela Burdová začala tvořit své první příběhy už v raném mládí. První knihu, první díl série Poselství jednorožců, vydala už v 16 letech. Úspěchy slaví v žánru fantazy nejen mezi českými dětskými čtenáři, ale i v zahraničí. V průběhu besedy představila žákům své knihy, seznámila je s jednotlivými postavami a jejich osudy. V závěrečné diskusi se žáci dozvěděli i mnoho zajímavého z autorčina života. Můžeme doufat, že je setkání s mladičkou spisovatelkou bude inspirovat k četbě, některé snad i k vlastní tvorbě.

Číst 340 krát Naposledy změněno úterý, 29 srpen 2017 16:52
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace