^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 31 říjen 2017 07:27

Exkurze do Prahy - 8. ročníky

Napsal(a)

Dne 17.10. se žáci 8. tříd vydali na exkurzi do Prahy.

Hlavním cílem byla prohlídka barokních památek. Putování začalo na Malé Straně ve Valdštejnských zahradách, kde mohli žáci vidět nejen barokní architekturu a sochařství, ale také tamější „pány domu“, pávy:). Další zastávka byla u kostela Panny Marie Vítězné, tzv. Pražské Jezulátko, jehož interiér si žáci mohli prohlédnout. Z Malostranského náměstí přes Nerudovu ulicí se pokračovalo dále na Hradčanské náměstí. Poslední zastávkou byla Loreta. Výlet se všem moc líbil.

Číst 309 krát Naposledy změněno neděle, 05 srpen 2018 12:49
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace