^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 19 březen 2015 01:00

Pražské putování aneb Od království k republice

Napsal(a)

Krásný jarní den žáci 6.A a 6.B využili k putování po Královské stezce v Praze.

Cestou od Prašné brány jsme procházeli malebná historická zákoutí Prahy a vzpomínali na doby, kdy tudy projížděli čeští králové, táhla cizí vojska. Z temných koutů nám šeptala pražská strašidla své příběhy a na Karlově mostě většina z nás poprosila sv. Jana Nepomuckého o splnění tajného přání. V Hrzáňském paláci jsme postoupili do 20. století a prostřednictvím výstavy Můj stát jsme si připomněli historii a podobu státních symbolů. Výlet se vydařil, proto se budeme těšit na další návštěvu Prahy.
Další fotografie naleznete ve fotogalerii pod názvem Můj stát.

Číst 202 krát Naposledy změněno úterý, 29 srpen 2017 17:08
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace