^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 06 červen 2016 15:03

Nedělní výstup na Milešovku

Napsal(a)

V neděli 5.června se naše třída 5.A rozjela do ČESKÉHO STŘEDOHOŘÍ zdolat nejvyšší horu Milešovku. Počasí nám přálo, výhled byl nezapomenutelný a všude kolem  milí lidé. Výstup  byl sice náročný, ale všichni jsme to zvládli. Odměnou nám pak byla krásná a útulná hospůdka a velmi zajímavá přednáška nejen o předpovídání počasí, ale i o zdejší malebné krajině. LD

Číst 559 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 17:57
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace