^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


neděle, 01 květen 2016 14:15

Krajské kolo ve vybíjené - gratulujeme!

Napsal(a)

Ve čtvrtek 28. dubna se naše dívky z 5.A a 5.B zúčastnily krajského finále ve vybíjené, které se tentokrát konalo v Chomutově. Ve velmi silné konkurenci 8 nejlepších družstev kraje se naše děvčata umístila na velmi pěkném a těžce vybojovaném 4. místě. Holky hrály jak nejlépe uměly a vložily do turnaje nejen veškerou sílu a energii, ale i srdíčko a nekonec i pár slz. Všechna děvčata si zaslouží obdiv a velikou pochvalu. Holky - byly jste super - gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
 
Děvčata hrála ve složení:
Nikča Rusnáková, Barča Zelená,  Ája Schmidtová, Anička Vokůrková, Anuška Kuglerová, Zuzka Čermáková, Eliška Grosová, Klárka Slavíková, Barča Hurytová, Anežka Skálová, Rózka Nováková a  Barča Tchakertová.

Číst 453 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 18:06
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace