^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 02 květen 2016 13:56

4. B pod tajemným povrchem země

Napsal(a)
Žáci 4.B se vydali na exkurzi do Koněpruských jeskyní. Cestou vlakem jsme viděli i další místa Česka, o kterých jsme se v letošním roce učili. Připomněli jsme si krajské město - Ústí nad Labem, u Lovosic větrnou horu Milešovku, nepřehlédli jsme ani památnou horu Říp. Zážitkem byla i jízda z Prahy do Berouna vlakem Elefant, kdy jsme samozřejmě vystoupali do horního patra, takže jsme se na míjející krajinu dívali shůry. Ti, co byli pozorní, zahlédli i hrad Karlštejn. Největší lákadlo však byly Koněpruské jeskyně. Pozornost upoutaly sintropády, kamenné koněpruské růžice a další krápníkové útvary, pozornosti neunikla ani penězokazecká díla. 
 Výlet se nám vydařil a již se těšíme na další putování za poznáním historie naší vlasti.

Číst 536 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 18:05
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace