^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 20 červen 2016 07:27

4. B poznává Ústecký kraj nejen v učebnici

Napsal(a)

Ve středu 15. června se žáci 4. B zúčastnili exkurze do sklárny Slávia v Novém Boru, kde se ručně fouká sklo. Zde jsme se seznámili s historií podniku, sortimentem a výrobou tohoto zboží. V průběhu prohlídky si někteří sami vyzkoušeli tuto práci. Při zpáteční cestě jsme se zastavili v obci Prácheň, kde se nachází jedinečný geologický útvar Panská skála, někdy též nazývaná „Varhany“, kterou většina z nás znala jen z pohádky Pyšná princezna. Tam jsme si udělali přestávku a dali si zmrzlinu. Pak už nás čekala jen cesta domů. Výlet se nám velmi líbil a těšíme se na září, kdy se vydáme do Karlových Varů.

Číst 606 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 17:53
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace