pátek, 30 červen 2017 15:41

Závěr školního roku ve 4.B

Závěr školního roku si IV.B prožila na Mariánské louce tradičním piknikem. Počasí tentokrát nevyšlo, ale my to nevzdali. Vrátili jsme se do školy mokří, ale s plnými bříšky.

Dnes už jsme se rozloučili předáním vysvědčení a přáním nádherných prázdnin.

pondělí, 26 červen 2017 08:35

Posezení u Vondráčků

Již po čtvrté se 4. B sešla na konci školního roku na malé posezení na zahradě u Vondráčků. Přišli rodiče s dětmi a užili si to. Dospělí probrali školní i neškolní problémy a starosti a děti řádily na zahradě. Sluníčko pěkně svítilo, na grilu se připravovalo různé masíčko a klobásky a stoly nabízely různé pohoštění, jak z ovoce, pečiva, sladkostí a nápojů. Příští rok se sejdeme již naposledy. Těšíme se na léto a prázdniny.

pondělí, 19 červen 2017 11:40

Čtvrťáci na festivalu

V pátek 16. 6. se čtvrťáci zúčastnili slavnostního zahájení Mezinárodního hudebního festivalu. Na Střelnici se konal již 18. ročník této hudební soutěže. Další vystoupení pak proběhla na náměstí a následně v České Kamenici a v Německu.

V pátek 26.5. se sešli čtvrťáci a páťáci na našem hřišti, aby plnili úkoly připravené studenty Obchodní akademie. Všech 10 stanovišť zvládli během hodiny, a pak změřili síly ve vybíjené. Užili si dopoledne na čerstvém vzduchu a pak už na oběd a domů na víkend.

úterý, 23 květen 2017 20:35

Poslední lekce plavání

Čtvrté třídy úspěšně zakončily poslední lekci plavání v tomto školním roce a domů si odnesly Mokré vysvědčení. Již se těší na plavání další. Nyní již své plavecké zkušenosti a dovednosti vyzkouší někde u vody o prázdninách.

středa, 10 květen 2017 15:58

Po návratu z Mukařova si čtvrťáci pochutnali na ochutnávkovém koši plném exotického ovoce.

středa, 10 květen 2017 15:49

Čtvrté třídy v Mukařově

Od 2.5. do 6.5. 2017 strávily děti ze čtvrtých ročníků na ozdravném pobytu v Mukařově v RS Seba. Užily si dny jako námořníci a bojovaly proti nájezdům pirátů. Dokázaly, že společně zvládnou všechny připravené úkoly a získají poklad. Pobyt je obohatil nejen o krásné zážitky, ale i vzájemné pochopení mezi sebou. Náš příští pobyt již máme naplánovaný a moc se těšíme.

pondělí, 24 duben 2017 08:41

Okrskové finále McDonald's Cupu

13. 4. 2017 se v Markvarticích konalo okrskové finále McDonald’s Cupu 2017 žáků 4. a 5. tříd. Během velmi chladného dopoledne náš tým odehrál 6 zápasů s celkovou bilancí 3 výhry, 2 remízy a jediná porážka. Díky těmto výsledkům jsme se umístili na 3. místě a zajistili si postup na okresní finále.

Sestava: Procházková Natálie, Zázvorka André, Hruška Petr, Petříček Matyáš, Slánský Petr, Charouzd Pavel, Krtil Kristián, Soukup Jakub, Petřík Alexandr, Jirásko Daniel, Vondráček Filip, Macák Matěj, Mocek Adam.