^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
čtvrtek, 28 leden 2016 01:00

Návštěva předškoláků

Napsal(a)

27. ledna se na nás do třídy přišly podívat děti z MŠ v Riegrově ulici. Šlo o předškoláky, které čeká příští týden zápis do prvních tříd. Přišli se proto podívat, jak to v pravé škole chodí. Prvňáci jim předvedli, co všechno za půl roku již umí, děti z mateřinky nám zase ukázaly, co mají připraveno k zápisu. A umí toho opravdu hodně, nemusí se bát. Odměnou všem byla krátká pohádka a sladké lízátko. Děkujeme za návštěvu.

Číst 592 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 18:31
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace