pondělí, 22 říjen 2018 08:13

Říjnový výlet

A je tu opět říjen a s ním další výlet. Tentokrát jsme se vypravili do planetária v Praze.

neděle, 01 duben 2018 15:14

Drumbeny opět zněly naší školou

Na drumbeny = speciální bubny vyrobené z recyklovaného papíru a překližky si spolu s lektorem Zdeňkem Rolerem zahráli žáci 3.A+B.

čtvrtek, 28 prosinec 2017 16:08

Prosinec v naší třídě

Prosinec byl nabitý událostmi : nejdřív k nám do třídy zavítal Mikuláš se svými pomocníky - čerty a anděly,potom jsme se sešli i s rodiči na vánoční besídce, paní učitelka navštívila našeho spolužáka a kamaráda Honzíka a nakonec jsme oslavili naše "malé Vánoce".

čtvrtek, 28 prosinec 2017 16:03

Boží Dar

11.prosince jsme se vydali prozkoumat,zda na Božím Daru bydlí Ježíšek.

čtvrtek, 14 prosinec 2017 19:50

Josef Lada

Ve čtvrtek 14.prosince jsme si ve třídě připomněli významného českého spisovatele a ilustrátora pana Josefa Ladu. Dozvěděli jsme se zajímavosti z jeho života, prohlédli si knihy, které napsal nebo ilustroval, z některých jsme si přečetli krátké ukázky, zkusili jsme namalovat "ladovské" obrázky a zdobili "ladovské" perníčky.

středa, 13 prosinec 2017 12:41

Boží Dar

Žáci třetích tříd se v pondělí 11. prosince vydali na výlet na Boží Dar. Všichni se těšili na Ježíškovu cestu, plnění úkolů, na spoustu sněhu i dárečky na konci více než šestikilometrové cesty. Vše by bylo v pořádku, jen to počasí si postavilo hlavu. Pršelo a pršelo. Právě proto chci pochválit všechny, kteří to dali, nevzlykali a došli do cíle, i když trochu mokří.

Na fotografiích je vidět, že nám ani déšť nevadil. Další fotografie jsou z 5. prosince, kdy k nám do třídy zavítal Mikuláš a spol. Všichni prý byli hodní, a tak i všichni dostali něco sladkého. Byl to pěkný den.

úterý, 14 listopad 2017 20:11

Překvapení pro rodiče

Je listopad a třídní schůzky se blíží.....a tak jsme spojili příjemné s užitečným. Ve slohu jsme probrali  popis pracovního postupu a hned jsme si to vyzkoušeli v praxi-upekli jsme jablečný závin. A protože ten den byly třídní schůzky,připravili jsme pro rodiče překvapení. Večer na každé lavici čekalo pro maminku nebo taťku nejen "malé vysvědčení", čtvrtletní písemky,ale hlavně báječná, sladká mňamka!

neděle, 15 říjen 2017 16:10

Říjnový výlet

Větrný mlýn, lososí stezku, labyrint v krajině, virtuální let balonem nad krajinou Českého Švýcarska, film " Krajina tajemství" a celou řadu dalších zajímavostí - to viděli žáci v úterý 10.10. na návštěvě v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě.