čtvrtek, 05 únor 2015 01:00

Akademie 2014

Po tříleté pauze pořádala naše škola opět Školní akademii. Tentokrát byly spojovacím článkem Vánoce. Ve čtvrtek 11. prosince se v divadle uskutečnila nejen generální zkouška, ale i odpolední a večerní představení.

Zájem byl obrovský, nálada vánočně skvělá a výkony všech bezchybné. Děti pod vedením paní učitelek a pánů učitelů zpívaly, tančily, hrály na hudební nástroje, cvičily, dramatizovaly. Ale hlavně jsme si to všichni krásně užívali. A to od těch nejmenších z přípravky, až po deváté ročníky, pro které to byla jakási forma loučení se s naší školou. Poděkování patří všem, kteří se na Školní akademii podíleli, ale také rodičům našich žáků, kteří přišli ve velkém množství na obě představení své děti i naši školu podpořit.

Takže zase za tři roky!

Číst 373 krát Naposledy změněno pondělí, 28 srpen 2017 19:20