čtvrtek, 14 prosinec 2017 19:50

Josef Lada

Ve čtvrtek 14.prosince jsme si ve třídě připomněli významného českého spisovatele a ilustrátora pana Josefa Ladu. Dozvěděli jsme se zajímavosti z jeho života, prohlédli si knihy, které napsal nebo ilustroval, z některých jsme si přečetli krátké ukázky, zkusili jsme namalovat "ladovské" obrázky a zdobili "ladovské" perníčky.

úterý, 14 listopad 2017 20:11

Překvapení pro rodiče

Je listopad a třídní schůzky se blíží.....a tak jsme spojili příjemné s užitečným. Ve slohu jsme probrali  popis pracovního postupu a hned jsme si to vyzkoušeli v praxi-upekli jsme jablečný závin. A protože ten den byly třídní schůzky,připravili jsme pro rodiče překvapení. Večer na každé lavici čekalo pro maminku nebo taťku nejen "malé vysvědčení", čtvrtletní písemky,ale hlavně báječná, sladká mňamka!

neděle, 15 říjen 2017 16:10

Říjnový výlet

Větrný mlýn, lososí stezku, labyrint v krajině, virtuální let balonem nad krajinou Českého Švýcarska, film " Krajina tajemství" a celou řadu dalších zajímavostí - to viděli žáci v úterý 10.10. na návštěvě v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě.

neděle, 01 říjen 2017 16:50

Zpátky do školy

Dva měsíce uplynuly jako voda a my jsme zpátky ve škole. A už jsou z nás třeťáci!!

Hned v září jsme začali trochou historie. 27.září nám paní učitelka vyprávěla o knížeti Václavovi a proč je 28.září v naší republice státním svátkem.

sobota, 01 červenec 2017 18:44

VYSVĚDČENÍ

Poslední hodiny druhé třídy jsme prožili na lodi. Při projížďce po Labi nám paní učitelka rozdala vysvědčení a stali se z nás třeťáci. A teď....HURÁ na prázdniny!!!!!

neděle, 25 červen 2017 16:15

Krásný Studenec

Na pěší výlet jsme se vydali v úterý 20.června. Amálčina maminka pro naši třídu připravila trasu, vymyslela úkoly sportovní i vědomostní a na konci cesty na nás čekal poklad. Sladkosti, svítící náramky, nanuky. Byli jsme ušlapaní, unavení a zmožení velkým vedrem,ale všem se výlet moc líbil. Amálčině mamince moc děkujeme za super dopoledne!!

neděle, 18 červen 2017 15:49

Škola v přírodě

5 báječných dnů jsme prožili na začátku června v kempu Pecka. Dnů plných soutěží, sportování, písniček, smíchu,dobrého jídla, dobré nálady a pohody. Zažili jsme karneval, stezku odvahy, ohňostroj. Podívali jsme se do továrničky, kde vyrábějí krásné vánoční ozdoby a do továrničky,kde vyrábějí výborné hořické trubičky. Na zpáteční cestě jsme se zastavili v ZOO ve Dvoře Králové.

čtvrtek, 01 červen 2017 13:30

1.červen - MDD

Jak už je na naší škole zvykem, připravili deváťáci svým mladším spolužákům krásné dopoledne k jejich svátku. Soutěžilo se, sportovalo, tancovalo,odměňovalo,prostě to byla moc prima oslava! Deváťáci, DÍKY!!!!!!!