^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 21 listopad 2016 11:21

Výlet mezi kapkami deště

Napsal(a)

V sobotu 19.11. se prvňáci opět vydali na další turistický výlet, aby se dozvěděli a viděli něco nového z našeho nejbližšího okolí. Je pravdou, že počasí nám  nebylo zrovna nakloněné, ale díky nadšeným rodičům a ještě nadšenějším dětem se nás nakonec od školy vydalo poměrně hodně. Autobusem jsme se nechali vyvézt na Jalůvčí a odtud už jsme šlapali lesními cestičkami zasypanými listím a dešťovou nadílkou. Děti si zahrály několik her, osvěžily si poznávání stromů přímo v přírodě a při krásném výhledu na naše město se hbitě orientovaly a poznávaly známá místa. Odměnou za ušlapaných 9 km jim byl  LESNÍ  POKLAD   v podobě balónků, zápisníků a lízátek. A protože nálada v družstvu byla výborná, zašli jsme si na konci výletu všichni společně do hospůdky. Teplá polévka, čaj a limča nám všem moc chutnala. No uznejte - není tu krásně ????????   LD

Číst 715 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 17:33
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace