středa, 02 květen 2018 09:04

1.B v Praze

Ve čtvrtek 26. dubna se žáci 1.B vydali na celodenní výlet do Prahy. Velkým zážitkem byla návštěva Planetária, kde zhlédli film o noční obloze Anička a Nebešťánek. Ještě více se děti těšily na skleník Fata Morgana, ve kterém obdivovaly jednak velké masožravky, ale především krásně zbarvené tropické motýly. Děti si výlet velmi užily a po návratu domů měly jistě o čem vyprávět.

pátek, 22 prosinec 2017 11:13

Řečová prevence

Řečová prevence a logopedická péče u nejmladších žáků školy probíhá i v letošním školním roce. Rodičům žáků přípravné třídy a prvních ročníků byla nabídnuta možnost odborného logopedického šetření logopedkou Mr. Denisou Salabovou. Šetření proběhlo v listopadu a bylo prošetřeno 15 žáků. V současné době tito a další žáci s nesprávnou výslovností dochází na logopedický kroužek, kde pracují pod vedením Mgr. Karin Skálové. Velmi vítaná je i podpora péče o správnou výslovnost a rozvoj řeči, která probíhá v běžných hodinách a hodinách pedagogické intervence. Nezastupitelnou roli zde mají učitelé a asistentky pedagoga, kteří se těmto žákům věnují individuálně.

Všem dětem a žákům přejeme, ať se jim daří!

Mgr. Karin Skálová