čtvrtek, 07 leden 2016 01:00

Turnaj miniházené v Libouchci

Dne 10. 12. 2015 od 9:00 hod. se uskutečnil ve sportovní hale v Libouchci poslední turnaj Děčínské školní ligy v miniházené. Tohoto turnaje se zúčastnilo 7 družstev ze sedmi přihlášených základních škol a to Základní škola Vojanova Děčín, Základní škola Kamenická Děčín, Základní škola Libouchec a Základní škola Jílové, Základní škola Na Pěšině, Základní škola Komenského a Základní škola D. Tyrše. Turnaj byl určen pro děti 4 -5 ročníku ZŠ.

Všechna zúčastněná družstva bojovala s velkým nasazením a díky fanouškům v hledišti byla atmosféra všech utkání opravdu skvělá. Turnaj se vyznačoval velkou vyrovnaností, o konečném pořadí rozhodovala mini tabulka a nakonec i počet vstřelených branek.
Další turnaj bude v plánu v roce 2016.  Jsme velmi rádi, že se tato akce vydařila. Všichni zúčastnění, ať již děti či dospělí byli velmi pozitivně naladěni. Pevně věříme, že díky všem pozitivním ohlasům bude tato tradice pokračovat i nadále a do Děčínské školní ligy v miniházené se přihlásí také další základní školy.

Děkujeme za podporu Statutárnímu městu Děčín, Městu Jílové a Libouchec, Základní škole v Libouchci, Českému svazu házené a oddílu házené Slavoj Děčín. Všem, kteří nám tuto akci pomohli realizovat, a také těm, kteří se zúčastnili a předvedli výborné sportovní výkony, patří obrovský dík.

Jsme přesvědčeni, že se díky této zdařilé akci projekt „Miniházená do škol“ a házená jako sport vůbec dostane do povědomí nejen škol, ale především také co nejširší veřejnosti. Těšíme se na další spolupráci a také na všechny další turnaje.

Antonín Čajka, trenér házené a vedoucí Děčínské školní ligy

Číst 131 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 18:37