pátek, 27 říjen 2017 10:45

Florbalová příprava dívek se vydařila

17. 10. se konal na naší škole přátelský turnaj ve florbalu pro žákyně 4. - 5. tříd. Tento turnaj byl posledním dílem třídílné série, kterou připravilo DDM ve spolupráci s florbalovým klubem. Zajímavostí bylo, že prvního setkání se zúčastnily tři školy, na posledním bylo už šest škol, což na dívčí prvostupňový turnaj je velice pěkný počet. Zároveň to byla odměna pořadatelům.

Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Vítěz skupiny postupoval rovnou do semifinále a druhý se třetím se utkali o semifinále. Tyršovka vyhrála svou skupinu, když porazila ZŠ Březovou a ZŠ Vojanova, navíc ke třem bodům přidala 2 body za vyhrané nájezdy, které probíhaly po každém zápase. V semifinále holky porazily ZŠ Komenského a ve finále si poradily se ZŠ Kamenickou.

Turnaj byl pro nás příprava na listopadový ČEPS pohár, který je již postupový. Holky se na turnaji ukázaly v dobrém světle, navíc chyběly dvě důležité hráčky (Agi a Jozka).

Sestava: Procházková, Forro, Homolová, Bartošová, Niklová, Čičáková, Derevlanyjová

Ing. Tomáš Štěpánek

Číst 170 krát Naposledy změněno neděle, 05 srpen 2018 12:50