středa, 07 prosinec 2016 07:57

Okresní finále florbalu 8. a 9. třídy

V pondělí 5. 12. se na naší škole uskutečnilo okresní finále ve florbale žáků 8. a 9. třídy. Turnaje se zúčastnily 2 nejlepší týmy ze skupiny sever a dva nejlepší týmy ze skupiny jih. Ze skupiny jih postoupil náš tým z druhého místa, společně ze ZŠ Kamenická. Ze severu byli našimi soupeři žáci ZŠ Chřibská a Gymnázia Varnsdorf. V prvním zápase jsme se utkali s Gymnáziem Varnsdorf, které jsme bezpečně porazili 3:1. Ve druhém utkání nás čekal náš soupeř ze skupinové fáze turnaje a to ZŠ Kamenická. Naši hráči sehráli vyrovnaný zápas, ale doplatili na neproměňování šancí a prohráli 1:6. V posledním zápase nás čekal soupeř ze Chřibské. V tomto utkání byl náš tým výrazně lepší a zaslouženě vyhrál 6:2. Celkově se tedy naši žáci umístili na krásném druhém místě. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Sestava: Salfický – Derevlanyj, Vrátil, Lehký – Dvořák, Horáček, Čermák

Číst 333 krát Naposledy změněno úterý, 10 říjen 2017 17:12