neděle, 04 prosinec 2016 19:17

BRONZOVÉ MEDAILE Z OKRESNÍHO KOLA V PŘEHAZOVANÉ!!!

V úterý 29. 11. se družstvo mladších žákyň ve složení Markéta Jedličková, Kristýna Škodová, Anna Libichová, Eliška Seilerová, Barbora Toncarová, Ema Mlatečková, Klára Tupcová, Nikola  Rusnáková a Viktorie Špringerová zúčastnilo okresního kola v přehazované dívek, které se konalo na ZŠ  Březová. Deset přihlášených družstev bylo rozděleno do dvou skupin. Dívky postoupily po čtyřech vyhraných zápasech ve své skupině z prvního místa a čekalo je semifinálové utkání o postup do finále.  Soupeřky z Gymnázia Děčín se nám porazit nepodařilo, ale souboj o nádherné 3. místo už dívky s přehledem vyhrály a po letech jsme se velmi radovaly z umístění na stupních vítězů.

Dívkám patří velké poděkování za bojovnost, velké nasazení při hře a výbornou reprezentaci školy.

Číst 165 krát Naposledy změněno úterý, 10 říjen 2017 17:13