středa, 24 říjen 2018 15:35

neděle, 16 září 2018 19:11

Jednodenní zájezd do vánoční Míšně

Termín: úterý 18. 12. 2018

Program: Dopoledne přijedeme do Míšně - historického města, které se proslavilo po celém světě výrobou porcelánu. Na úvod nás čeká exkurze v nejstarší evropské porcelánce MEISSEN. Ve dvoupatrovém muzeu s výstavní halou si prohlédneme nejrůznější porcelánové výrobky ze současnosti i historie, zhlédneme krátký dokumentární film v českém jazyce a v moderní předváděcí dílně se seznámíme s jednotlivými fázemi výrobního procesu. Následuje procházka nádherným historickým jádrem města - vánočně vyzdobený gotický dóm Frauenkirche s nejstarší zvonkohrou na světě, vánoční strom před půvabnou gotickou radnicí, výstup k podsvícenému pozdně gotickému zámku Albrechtsburg s působivými výhledy na údolí řeky Labe. Na závěr budeme mít volný čas na návštěvu adventních trhů a ochutnávku místních delikates na náměstí Marktplatz.

Cena: 490,- Kč (nutné poukázat na elektronickou peněženku do 15. 10. 2018)

V CENĚ JE ZAHRNUTO: doprava zájezdovým autobusem, služba průvodce po celou dobu zájezdu a informační materiál, komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO: vstupné do navštívených objektů: porcelánka Míšeň (1,5 EUR), zámek Albrechtsburg (1EUR)

Žák musí mít platný cestovní doklad (občanský průkaz nebo cestovní pas).

Zájemci si vyzvednou závaznou přihlášku u třídních učitelů nebo u výchovné poradkyně Mgr. Lucie Plechaté a odevzdají ji do 19. 9. 2018.

středa, 21 březen 2018 13:15

Itálie 2018 - informace

čtvrtek, 15 březen 2018 19:06

Zájezd do Anglie - říjen 2018

Anglie

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou zájezdu Anglické království pro základní školy. Ten se v případě zájmu uskuteční v termínu 8. 10. – 13. 10. 2018.

Zájezd bude pořádán CK ŠKOLNÍ ZÁJEZDY a je určen pro žáky II. stupně.

Cena zájezdu je 7 850 Kč + 700 Kč LEGOLAND + £ 90 vstupné (80,5 + rezerva)

Podrobné informace (ceník vstupů, program zájezdu, přihlášku) najdete v příloze.

Závaznou přihlášku, prosím, odevzdejte do 3. 4. 2018.

Dotazy Vám ráda zodpovím na tel. čísle 777 364 089.

Mgr. Lenka Havlíková Knesplová

středa, 20 září 2017 11:08

Sportovní kurz Itálie 2018 - nabídka

SPORTOVNÍ KURZ ITÁLIE, LIDO DI SPINA – určeno pro I. a II. stupeň

TERMÍN: 1. 6. - 10. 6. 2018; CENA: 5000,-Kč; zahrnuje dopravu patrovým autobusem, ubytování v mobilhomech, plnou penzi česká kuchyně; MÍSTO: Lido di Spina; CK SONATOUR www.sonatour.cz
INFORMACE K PLATBĚ: záloha 2500,- Kč nejpozději do 31. ledna 2018 převodem na účet školy 78 – 5247870297/0100 (do zprávy pro příjemce prosíme uvést "Lido di Spina + jméno a příjmení žáka") nebo hotově v pokladně školy.

Fotografie z minulého sportovního kurzu naleznete na http://www.zsvrch.cz/item/1265-italie-2016.

Oficiální stránky kempu: http://campingmarepineta.it/

Pozor!! Omezená kapacita, kdo se dřív přihlásí a zaplatí, má přednost!!!

sobota, 22 červenec 2017 20:27

Sportovní kurz - Itálie - 7. ročníky

Vyrazili jsme od školy a bez větších problémů, i když s bolavými zád(k)y, jsme dorazili na místo určení v Itálii – kemp Mare Pineta ve vesnici Lido di Spina nedaleko Ravenny. Zde jsme vystřídali předchozí kurz a vyzvěděli od nich důležité informace o kempu. Po krátké informační schůzce jsme se vydali poprvé na pláž. Voda byla velmi příjemná, lehké vlnky smyly únavu a sluníčko nás nabilo energií.

neděle, 21 květen 2017 19:34

Poznávání světa v Liberci

Velký tematický celek lidského těla, o kterém se v páté třídě učíme, jsme se rozhodli zakončit krásnou expozicí v IQlandii. Vydali jsme se proto s 5.A na poznávací výlet do Liberce. Měli jsme možnost si vyzkoušet nepřeberné množství aktivit a možností lidského těla na vlastní kůži. V odpoledních hodinách pro nás byl připraven program laboratorních prací na téma lidské smysly. Protrénovali jsme všechny smyslové orgány a vyzkoušeli možnosti našeho těla. Výlet se nám moc líbil!

neděle, 26 únor 2017 18:38

Balet Louskáček

Trochu kultury a okouzlení z ladného baletního představení okusili žáci pátých ročníků, když se na svátek svatého Valentýna vydali do Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem. Společně shlédli pro školu zkrácený balet Louskáček. Představení bylo rozděleno do dvou dějství a žáci je sledovali z prvních řad, měli tak možnost vidět i hudební nástroje celého orchestru. Pro mnohé to bylo první setkání s baletem a jistě i silný esteticko-kulturní zážitek. Těšíme se na další.