^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Zuzana Celjaková

Zuzana Celjaková

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na besídku školního klubu, která se uskuteční v úterý 12. 12. od 16:00 v aule naší školy.

Přijďte si poslechnout a zazpívat vánoční koledy a jiné písně, ochutnat cukroví, vyrobit si krásné zimní dekorace a celkově si užít kouzelné vánoční atmosféry.

Těšíme se na Vás!

úterý, 09 květen 2017 16:05

Výlet ke koním

Dne 8. 5. 2017 se hrstka klubových nadšenců vydala na návštěvu koní a jejich majitelů do malé vesničky Chlum, která leží pár kilometrů nad Děčínem.

Cesta byla velice příjemná, jelikož dopoledne mělo počasí ještě rozum a netrápilo nás zimou ani deštěm. Šli jsme pěšky ze Starého města a dokonce jsme po cestě potkali srnku, ovečky a malé poníky.

Po příchodu do cíle si mohli všichni odpočinout, nasvačit se a poté už nás již čekala návštěva pastviny. V tuto chvíli se ale počasí nepěkně zamračilo, ochladilo a začalo drobně pršet. Ti, co se nebáli, si mohli vyzkoušet přivést koníka ke stájím. Následovalo důkladné čištění koní a sedlání, u těchto činností se vystřídali snad úplně všichni. Koně byli velmi trpěliví a hodní a od dětí dostali spoustu mrkve a tvrdého pečiva.

Po nasedlání už nic nebránilo jízdě. Každý se mohl projet na třech koních: Sagimovi, Otylce a Ajdě. Celkem se jezdilo asi 2 a půl hodiny a Sagim s Otylkou se pořádně protáhli a unavili (pro představu přikládám i foto spící Otylky na pastvině na konec fotogalerie). J

Když se koníci odsedlali a vypustili zpět na louku, čekalo nás opékání buřtů a povídání u ohně. Čas ale neúprosně běžel a brzy jsme se začali rozcházet do svých domovů.

Tímto velice děkujeme paní Olze Vonkové, paní Yvetě Horákové a panu Přemyslu Vonkovi za umožnění krásného prožití dne, za zapůjčení koníků a za jejich čas, který nám věnovali.

úterý, 04 duben 2017 14:02

Písková mánie v klubu

Již je to pár týdnů, co u nás v klubu propukla obrovská mánie. Každý si musel alespoň sáhnout, ohmatat, jednoduše okusit na vlastní ruce novinku, kterou je kinetický písek.
Tato hračka má jednu nespornou výhodu – je určená přímo do interiérů, jelikož nenadělá nepořádek takový, jako opravdový písek. Zároveň není mastná, nelepí se a ani nevysychá.
Zkrátka, posuďte sami, co je to za úžasně zábavný materiál.
Více ve fotogalerii.

pátek, 31 březen 2017 08:52

ČARODĚJNICE 2017

Dne 28. 4. 2017 se opět uskuteční velkolepý slet všech studujících čarodějů a čarodějnic na naší kouzelnické akademii.
Nebude chybět velký čarodějný oheň a divoký rej, při kterém budou opět vybráni ti nejkrásnější z nás. Doufáme, že i letošní slet přežijeme všichni ve zdraví a nikdo z nás nebude upálen.
S sebou je možné donést jakoukoliv oblíbenou pochutinu na společnou tabuli. Též je možné přinést špekáčky, jablka, brambory nebo marshmallows či cokoliv dalšího k opékání na ohni.

Akce začíná ve 14:00, sraz je ve školním klubu a kostým čarodějnice či čaroděje je povinný.

pátek, 31 březen 2017 08:20

Soutěž DO - RE - MI

Zpíváš rád? Tančíš nebo hraješ na nějaký hudební nástroj? Nebo umíš recitovat básničky? Nestyď se a neváhej se přihlásit do celoškolní soutěže!

Pro velký úspěch jsme prodloužili termín uzavírání přihlášek až do pátku 7. dubna.

Veškeré informace obdržíte ve školním klubu, kde se také můžete přihlásit.

Přesný termín soutěže bude oznámen v dostatečném předstihu.

Těšíme se na všechny! J

Za krásný plakát děkujeme Radce Navrkalové ze 6. B. J

Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace