^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 15 listopad 2016 07:18

Fotobudka ve Školním klubu!

Napsal(a)

V pondělí nás čekala opět výtvarná dílna v klubu! Tentokrát jsme se vrhli na vyrábění propriet do fotobudky. Stačil nám karton a špejle. Vznikali kníry velké i malé, buřinky, korunky, brýle a hlavně dobrá nálada. Z plátna jsme vytvořili pozadí a začalo se fotit. Užili jsme si spoustu legrace a zapojilo se nás hodně :) Pozadu nezůstaly ani paní vychovatelky, které mají krásné fotky na památku. Těšíme se na další kreativní pondělí.

Vaše šikuly ze ŠK.

Číst 205 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 17:35
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace