^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 07 listopad 2016 15:02

Výtvarná dílna Školního klubu

Napsal(a)

Od září každé pondělí máme možnost si něco vyrobit nebo namalovat. Zkoušíme různé materiály i techniky. Už jsme vyráběli výzdobu z barevných papírů, stromy pomocí korkových zátek, šťavnatá jablíčka. Taky jsme už mysleli na špatné počasí a vyráběli jsme malé roztomilé kulíšky :) Dnes nás čekal  indiánský lapač snů. Severoameričtí indiáni věří, že když ho zavěsíme nad postel, zachytí všechny noční můry. Na ten náš stačil karton, vlnky nebo bavlnky, korálky a papírová peříčka. Takže snadno takový vyrobíte doma i Vy.

S pozdravem Tvořilky ŠK

Číst 175 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 17:37
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace