Vážení rodiče!

V době vánočních prázdnin 23., 27., 30., 31. 12. 2019 a 2., 3. 1. 2020 bude v provozu ŠD Kosmonautů, Děčín XXVII, kam máte možnost své dítě přihlásit. Případný zájem oznamte nejpozději do 2. prosince 2019 kterékoliv paní vychovatelce.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek ŠD

čtvrtek, 07 listopad 2019 10:09

Bublinková show

Minulý  týden  měly  děti  ze  školní  družiny  možnost v rámci projektových dnů  " KOUZLENÍ S CHEMIÍ "  shlédnout Bublinkovou show. V úvodu nám kouzelník Jakub předvedl pár svých triků a pak následovalo vystoupení bublinkářky Ingrid, které bylo opravdu úžasné. O naše zážitky se podělte s námi po návštěvě fotogalerie.

Vážení rodiče!

Pro malý zájem nebude školní družina během podzimních prázdnin 29. a 30. 10. 2019 v provozu.

kolektiv vychovatelek ŠD

Vážení rodiče!

Na 29. a 30. října 2019 připadají podzimní prázdniny. Máte možnost své dítě přihlásit do ŠD nejpozději do 23. října 2019 u kterékoliv paní vychovatelky.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek ŠD.

úterý, 08 říjen 2019 19:30

Malování křídami

Se školní družinou jsme v září využili krásné dny babího léta a křídami si namalovali obrázky, tentokrát na téma léto a prázdniny. Jak se nám povedly, posuďte sami.

pátek, 28 červen 2019 12:28

Vystoupení hudebně-dramatického kroužku

V pondělí 17. června děti z hudebně-dramatického kroužku předvedly rodičům v aule školy ukázku toho, jak celý rok pracovaly. Vystoupily s dramatickou improvizací, zazpívaly pásmo písniček a nakonec si zabubnovaly. Jako vždy máte i vy možnost podívat se do naší fotogalerie.

čtvrtek, 20 červen 2019 10:57

POZNÁVÁME VEČERNÍČKY

Paní vychovatelky připravily pro děti ze druhých tříd celoroční soutěž v poznávání večerníčkových pohádek. Na závěr byl malý testík s vyhodnocením a nechyběly ani drobné odměny.

čtvrtek, 20 červen 2019 06:08

Jarní výrobky

Ani během jarních měsíců jsme nezaháleli a pilně malovali, stříhali, lepili...A jak to dopadlo? Posuďte sami po shlédnutí naší fotogalerie.