čtvrtek, 01 listopad 2018 19:50

Soutěž o krále a královnu přeskoků

Využili jsme krásného babího léta a vyhlásili ve školní družině soutěž přeskoků přes velké švihadlo. Děti pilně trénovaly a úspěchy se dostavily. Královnou přeskoků se stala Kačka Dunovská z 3. A s 234 přeskoky. Opravdovým králem byl vyhlášen Kubík Svoboda z 3. B, který dal přes švihadlo neuvěřitelných 1025 přeskoků. Patří mu velká gratulace.

úterý, 30 říjen 2018 19:46

Malování křídami

Minulý týden si prvňáčci ve školní družině zpestřili svůj odpolední pobyt venku malováním křídami na téma PODZIM. Co vše se jim povedlo namalovat si máte možnost prohlédnout v naší fotogalerii. Pro malé malíře byla připravena i drobná odměna.

Vážení rodiče!

Pro malý zájem nebude školní družina o podzimních prázdninách 29. a 30. října 2018 v provozu.

kolektiv vychovatelek ŠD

středa, 19 září 2018 20:18

Sportovní odpoledne ve školní družině

Využili jsme poslední krásné letní dny a v úterý 18. září připravili pro děti ze školní družiny sportovní odpoledne na velkém hřišti. Po splnění čtyř disciplín na ně čekala drobná odměna. Posuďte sami, jak jsme si to společně užili.

čtvrtek, 21 červen 2018 20:34

Zábavné odpoledne

Ve středu 20. června jsme uspořádali ve školní družině Zábavné odpoledne, které bylo poslední akcí v letošním školním roce. Děti, které měly zájem, dostaly kartičky a postupně obcházely čtyři stanoviště, kde plnily dané disciplíny. Po splnění všech úkolů na ně čekala sladká odměna. Jako vždy máte možnost vše si prohlédnout v naší fotogalerii. Všem přejeme krásné prázdniny!

kolektiv vychovatelek ŠD

pondělí, 18 červen 2018 21:30

Naše výrobky

I přesto, že letošní jaro bylo velmi krátké a rychle se přehouplo do léta, my jarní tématiku nevynechali. Nahlédněte do naší fotogalerie a prohlédněte si, co vše se nám ve školní družině podařilo během března, dubna a května vyrobit.

pondělí, 18 červen 2018 00:01

Park Markétka

Minulý týden navštívily děti ze 3. C se školní družinou Park Markétka podél Wolkerovy ulice. Plnily si zde různé úkoly, které jsou v parku umístěny na dřevěných tabulkách.

pondělí, 28 květen 2018 22:51

Vycházky do lesního parku

Při příznivém počasí chodí naši prvňáčci se školní družinou každé úterý na vycházku do lesního parku. Posuďte sami, že se tam opravdu nenudí a navíc jsou strašně šikovní. Jejich domečky z přírodnin stojí za shlédnutí.