Vážení rodiče!

Pro malý počet přihlášených dětí nebude o vánočních prázdninách Školní družina Vojanova ul., Děčín VIII v provozu.

pátek, 08 prosinec 2017 09:57

Stavba domečků v lesním parku

Poslední listopadové pondělí se druháci se školní družinou vydali na pravidelnou vycházku do lesního parku, kde paní vychovatelky vyhlásily soutěž o nejhezčí domeček z přírodnin. Protože se zapojily opravdu všechny děti a jejich stavby byly úžasné, nezbývalo nic jiného, než dát zaslouženou odměnu všem malým stavitelům. Po shlédnutí nám dáte jistě zapravdu.

pátek, 08 prosinec 2017 09:47

Prvňáčci v tělocvičně

Každé úterý má školní družina možnost při nepříznivém počasí místo vycházky jít si trošku zasportovat do malé tělocvičny na naší škole. A protože už nás počasí párkrát vypeklo, prvňáčci toho využili a zahráli si v tělocvičně několik her.

pondělí, 04 prosinec 2017 11:59

Podzim ve školní družině

I v letošním školním roce byl podzim inspirací pro naše výrobky. A tak přišlo na řadu malování, stříhání, lepení, modelování a výsledek? Koukněte a posuďte sami.

Vážení rodiče!

Prázdninový provoz ŠD o vánočních prázdninách  27. 12. 2017 - 2. 1. 2018 zajišťuje ŠD Vojanova, Děčín VIII. Případný zájem nahlaste do 6. 12. 2017 kterékoliv paní vychovatelce.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek.

Vážení rodiče!

Prázdninový provoz školní družiny o vánočních, jarních a letních prázdninách bude v tomto školním roce zajišťovat Základní škola Děčín VIII, Vojanova ul. Bližší informace Vám průběžně sdělíme.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek.

středa, 01 listopad 2017 19:41

Divadlo Úsměv

V úterý 24. října nás ve školní družině navštívilo Divadlo Úsměv s pohádkou O kamarádství.

Vážení rodiče!

Pro malý zájem nebude školní družina o podzimních prázdninách 26. a 27. 10. 2017 v provozu.

kolektiv vychovatelek ŠD