Vážení rodiče!

Pokud máte zájem o školní družinu během pololetních prázdnin 1. 2. 2019, oznamte to nejpozději do 25. 1. 2019 kterékoliv paní vychovatelce. Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek ŠD.

sobota, 22 prosinec 2018 10:10

PF 2019

Krásné Vánoce a rok 2019 přeje kolektiv vychovatelek.

sobota, 22 prosinec 2018 08:12

Advent ve školní družině

Celý měsíc prosinec jsme se věnovali blížícím se Vánocům, na které se všichni moc těšíme. Povídali jsme si o vánočních zvycích a tradicích, vánočně si vyzdobili okna školní družiny, malovali anděly, čerty, mikuláše, kapříky, stromečky, ale také vyrobili přáníčka pro své rodiče. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na koledy, které jsme si zazpívali v družině, ale i v lesním parku, kde jsme si zpívání zpestřili zapálením prskavek. Jak jsme si to vše užili, se můžete podívat v naší fofogalerii.

čtvrtek, 20 prosinec 2018 23:16

Vánoční trhy

Ani na letošních vánočních trzích, které proběhly na naší škole 13. prosince, nechyběl prodejní stánek školní družiny. Již po několikáté jsme různé vánoční dekorace a  tradiční Tyršovy utopence prodávali v aule školy, kde si mohli rodiče a prarodiče kromě nákupu i společně se svými dětmi zazpívat vánoční koledy.

úterý, 04 prosinec 2018 09:14

Podzimní výrobky

Podívejte se, co vše se podařilo vyrobit dětem ze školní družiny během letošního podzimu.

Vážení rodiče!

Prázdninový provoz školní družiny v období vánočních prázdnin 27., 28., 31. 12. 2018 a 2. 1. 2019 zajišťuje Základní škola Děčín 6, Na Stráni. Případný zájem nahlaste kterékoliv paní vychovatelce nejpozději do 5. 12. 2018.

Děkujeme za spolupráci.

neděle, 25 listopad 2018 19:49

Podzimní vycházky

Díky letošnímu teplému podzimu jsme si se školní družinou vycházek do okolí školy opravdu užili. Naše cesty vedly nejen do lesního parku k housence, dubu nebo na hřiště, ale také třeba na Mariánskou louku. Nabízíme pár fotek k prohlédnutí.

čtvrtek, 22 listopad 2018 08:35

Malujeme písničky

Protože děti z druhých tříd rády malují, připravily si pro ně jejich paní vychovatelky malování písniček. Děti si namalují obrázky k různým písničkám, které si potom společně s hudebními nástroji zazpívají a použijí i jejich namalované obrázky.