čtvrtek, 24 květen 2018 10:13

Papoušek Ara arakanga ve školní družině

V pondělí 21. května k nám zavítala vzácná návštěva a to pan Jindřich přezdívaný Papoušek. Nepřivezl s sebou jen krásně vybarvené papoušky, ale jako překvapení i opičky, kterým byly teprve tři neděle. Povídání bylo zajímavé, papoušci se nám předvedli také v letu a děti si je mohly dokonce samy nakrmit buď burákovým máslem nebo piškoty. I vy máte možnost si vše prohlédnout v naší fotogalerii.

čtvrtek, 24 květen 2018 10:04

Papoušek Ara arakanga ve školní družině

V pondělí 21. května k nám zavítala vzácná návštěva a to pan Jindřich přezdívaný Papoušek. Nepřivezl s sebou jen krásně vybarvené papoušky, ale jako překvapení i opičky, kterým byly teprve tři neděle. Povídání bylo zajímavé, papoušci se nám předvedli i v letu a děti si je mohly dokonce i samy nakrmit buď burákovým máslem nebo piškoty. I vy máte možnost si vše prohlédnout v naší fotogalerii.

Vážení rodiče!

Během letních prázdnin zajišťuje provoz v termínu od 2. července do 13. července 2018 ŠD Vojanova, Děčín VIII. V případě zájmu přihlaste Vaše dítě nejpozději do 31. května u kterékoliv paní vychovatelky.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek.

Ve čtvrtek 17. května se konal devátý ročník Olympiády školních družin. V silné konkurenci jedenácti školních družin naše družstvo Klokanů ve složení Pavel Dzuba z 1. A, Lucie Michlová z 1. A, Vít Ledvinka z 2. A, Vojtěch Forró z 2. B, Jáchym Jiruš z 2. B, Jonáš Horák z 3. B a Eliška Vlčková z 3. C vybojovalo již počtvrté za sebou krásné 1. místo! V hodnocení jednotlivých disciplín získal 3. místo v hodu do dálky Jonáš Horák a další 3. místo ve štafetě Vojtěch Forró, Jonáš Horák a Eliška Vlčková. Všem malým závodníkům patří velká gratulace a poděkování za krásný výsledek. A jak dopadne příští již desátý ročník? Uvidíme...

Vážení rodiče!

Pro malý zájem nebude školní družina o ředitelském volnu 30. 4. a 7. 5. 2018 v provozu.

kolektiv vychovatelek ŠD

úterý, 17 duben 2018 22:28

Dopravní den pro děti ze ŠD

V úterý 17. dubna se na Atletickém stadionu Děčín uskutečnil 1. Dopravní den pro děti ze ŠD, který pořádal Dům dětí a mládeže Březiny. Děti si postupně prošly celkem dvanáct stanovišť, na kterých se blíže seznámily např. s prací a vybavením dopravní policie a hasičů, s první pomocí při zranění, jak se správně poutat v autě, přecházet přes přechod, s vybavením kola, proč a jak nosit přilbu. Nešlo o soutěž, ale o to, zopakovat si pravidla a případně se zábavnou formou přiučit nové věci potřebné pro život v dopravním provozu. Po absolvování všech stanovišť děti obdržely drobné odměny.

Vážení rodiče!

Na dny 30. 4. a 7. 5. 2018 připadá ředitelské volno. Případný zájem o školní družinu prosíme nahlásit do 25. 4. 2018.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek ŠD.

úterý, 27 březen 2018 20:58

Další návštěva zážitkové tělocvičny

V pondělí 19. března navštívily děti z 1. A se školní družinou již podruhé zážitkovou tělocvičnu MC Rákosníček. A opět se jim tam moc líbilo.