sobota, 16 březen 2019 22:02

Divadélko Koloběžka

V úterý 5. března měly děti ze školní družiny možnost vidět pohádku Cirkus na kolečkách, kterou nám přijelo zahrát DIVADÉLKO KOLOBĚŽKA. Pohádka se dětem moc líbila.

pondělí, 25 únor 2019 08:42

Karneval

Ve středu 13. února jste v naší velké tělocvičně mohli potkat děti v nejrůznějších maskách a kostýmech, protože školní družina měla KARNEVAL. Během hodiny si děti stihly nejen zatancovat, ale také zasoutěžit a na závěr na každého čekala drobnost a sladká odměna.

pátek, 22 únor 2019 13:39

Zimní tvoření

Během zimních měsíců jsme ve školní družině pilně pracovali. Na výsledky naší práce se můžete podívat ve fotogalerii.

Vážení rodiče!

Pro malý zájem nebude školní družina o pololetních prázdninách v pátek 1. 2. 2019 v provozu.

kolektiv vychovatelek

úterý, 29 leden 2019 16:36

Zimní radovánky

Paní zima ukázala v lednu svou sílu a tak byl leden jak má být mráz a sníh. Proto jsme hned se školní družinou využili sněhové nadílky a při pobytu venku si to pořádně užili.

Při úterní vycházce se prvňáčci se školní družinou vypravili k Zámeckému rybníku nakrmit labutě a divoké kachny. Připravili si pro ně trochu staršího pečiva, ale především granule pro vodní ptactvo. Labutě na rybníku plavaly jen dvě, zato hnědých a barevných divokých kačenek nepočítaně.

Vážení rodiče!

V týdnu od 18. do 22. února 2019 probíhají jarní prázdniny. Provoz zajišťuje ŠD Na Stráni Děčín VI. V případě zájmu přihlaste Vaše dítě nejpozději do 30. ledna u kterékoliv paní vychovatelky.

Kolektiv vychovatelek ŠD.

Vážení rodiče!

Pokud máte zájem o školní družinu během pololetních prázdnin 1. 2. 2019, oznamte to nejpozději do 25. 1. 2019 kterékoliv paní vychovatelce. Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek ŠD.