středa, 19 září 2018 20:18

Sportovní odpoledne ve školní družině

Využili jsme poslední krásné letní dny a v úterý 18. září připravili pro děti ze školní družiny sportovní odpoledne na velkém hřišti. Po splnění čtyř disciplín na ně čekala drobná odměna. Posuďte sami, jak jsme si to společně užili.

čtvrtek, 21 červen 2018 20:34

Zábavné odpoledne

Ve středu 20. června jsme uspořádali ve školní družině Zábavné odpoledne, které bylo poslední akcí v letošním školním roce. Děti, které měly zájem, dostaly kartičky a postupně obcházely čtyři stanoviště, kde plnily dané disciplíny. Po splnění všech úkolů na ně čekala sladká odměna. Jako vždy máte možnost vše si prohlédnout v naší fotogalerii. Všem přejeme krásné prázdniny!

kolektiv vychovatelek ŠD

pondělí, 18 červen 2018 21:30

Naše výrobky

I přesto, že letošní jaro bylo velmi krátké a rychle se přehouplo do léta, my jarní tématiku nevynechali. Nahlédněte do naší fotogalerie a prohlédněte si, co vše se nám ve školní družině podařilo během března, dubna a května vyrobit.

pondělí, 18 červen 2018 00:01

Park Markétka

Minulý týden navštívily děti ze 3. C se školní družinou Park Markétka podél Wolkerovy ulice. Plnily si zde různé úkoly, které jsou v parku umístěny na dřevěných tabulkách.

pondělí, 28 květen 2018 22:51

Vycházky do lesního parku

Při příznivém počasí chodí naši prvňáčci se školní družinou každé úterý na vycházku do lesního parku. Posuďte sami, že se tam opravdu nenudí a navíc jsou strašně šikovní. Jejich domečky z přírodnin stojí za shlédnutí.

čtvrtek, 24 květen 2018 10:13

Papoušek Ara arakanga ve školní družině

V pondělí 21. května k nám zavítala vzácná návštěva a to pan Jindřich přezdívaný Papoušek. Nepřivezl s sebou jen krásně vybarvené papoušky, ale jako překvapení i opičky, kterým byly teprve tři neděle. Povídání bylo zajímavé, papoušci se nám předvedli také v letu a děti si je mohly dokonce samy nakrmit buď burákovým máslem nebo piškoty. I vy máte možnost si vše prohlédnout v naší fotogalerii.

Vážení rodiče!

Během letních prázdnin zajišťuje provoz v termínu od 2. července do 13. července 2018 ŠD Vojanova, Děčín VIII. V případě zájmu přihlaste Vaše dítě nejpozději do 31. května u kterékoliv paní vychovatelky.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek.

Ve čtvrtek 17. května se konal devátý ročník Olympiády školních družin. V silné konkurenci jedenácti školních družin naše družstvo Klokanů ve složení Pavel Dzuba z 1. A, Lucie Michlová z 1. A, Vít Ledvinka z 2. A, Vojtěch Forró z 2. B, Jáchym Jiruš z 2. B, Jonáš Horák z 3. B a Eliška Vlčková z 3. C vybojovalo již počtvrté za sebou krásné 1. místo! V hodnocení jednotlivých disciplín získal 3. místo v hodu do dálky Jonáš Horák a další 3. místo ve štafetě Vojtěch Forró, Jonáš Horák a Eliška Vlčková. Všem malým závodníkům patří velká gratulace a poděkování za krásný výsledek. A jak dopadne příští již desátý ročník? Uvidíme...